Бучацька районна філія

вул. Міцкевича, 2, м. Бучач, Тернопільська обл., 48400 ,тел./факс 2-17-84

Е – mail: bucha_tr@dcz.gov.ua     Код  ЄДРПОУ  42173696

ПРЕСРЕЛІЗ

На Бучаччині  роботодавці шукають мікробіолога,  лікаря- анестезіолога, бджоляра. Є робота й для осіб з інвалідністю

З початку 2021 року через Бучацьку районну філію служби зайнятості понад сім десятків роботодавців шукали працівників на 363 вакансії. Серед них половина - із заробітною платою від мінімальної до середньої по області.

Так, зарплату у 9-12 тис. грн. пропонують головному бухгалтеру, електромеханіку,  від 8 тис.  –  трактористу, водію автотранспортних засобів тощо.

За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників у держуправлінні, в сільському господарстві, у сферах торгівлі та  ремонту транспортних засобів.

Найбільший попит у роботодавців Бучаччини на сьогодні мають: мікробіолог, лікар-інфекціоніст, лікар-анестезіолог, лаборант (хімічні та фізичні дослідження), електромеханік з ремонту комп’ютерної техніки, тренер та інструктор у галузі спорту, майстер виробничого навчання, бджоляр, тракторист, водій, спеціаліст держслужби (місцевого самоврядування).

На 27 квітня 2021 року на Бучаччині  було 24 актуальних вакансії, з них 4 - для осіб з інвалідністю (слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, підсобний робітник, пекар та водій).

Бучацька районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості

(тел. 03544 22026, 067 29 25 448)

12 Червня, 2023 р., 10:33
Понад 450 нових робочих місць – результат реалізації проєктів учасників програми єРобота, які отримали мікрогранти на Тернопільщині
16 Серпня, 2021 р., 09:34
12 серпня 2021 року – Міжнародний день молоді. Служба зайнятості Бучаччини активно сприяє молодим жителям , аби вони знайшли себе на ринку праці: свідомо та виважено обрали професію, здобули її, знайшли місця праці, реалізували свій фаховий потенціал.
30 Липня, 2021 р., 10:48
На Бучаччині  зарплату у понад 10 тисяч грн обіцяють ветлікарю та електромонтеру. Є робота й для осіб з інвалідністю