Молодь на ринку праці Бучаччини

Дата: 16.08.2021 09:34

12 серпня 2021 року – Міжнародний день молоді. Служба зайнятості Бучаччини активно сприяє молодим жителям , аби вони знайшли себе на ринку праці: свідомо та виважено обрали професію, здобули її, знайшли місця праці, реалізували свій фаховий потенціал.

Протягом січня-липня 2021 року понад 300 осіб з числа молоді до 35 років шукали роботу через службу зайнятості Бучаччини. З них, 58 випускників ВНЗ, 22 - професійно-технічних закладів освіти; 76,1% вже мали професійний досвід.

З початку року вдалося працевлаштувати 86 молодих громадян.

23 безробітних віком до 35 років за спрямуванням служби зайнятості пройшли професійне навчання. Профорієнтаційними послугами було охоплено більше 300 молодих безробітних та понад 200 учнів і студентів різних закладів освіти.

На 1 серпня 2021 року 112 безробітних з числа молоді продовжували пошук роботи за сприяння  служби зайнятості Бучаччини.

Бучацька районна філія

Тернопільського ОЦЗ