ЗОЛОТОПОТІЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Тернопільська область, Чортківський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

 
31 Березня, 2023 р., 11:45
Сільськогосподарська сфера Тернопільщини має потребу в працівниках Сільське господарство – одна з провідних галузей у Тернопільській області. Освоєння земель, вирощування зернових, бобових, овочевих, ягідних та інших сільськогосподарських культур, розвиток садівництва та фермерських господарств спричиняють сталий попит на працівників аграрної сфери. Загалом цьогоріч 12% вакансій, які подали роботодавці у службу зайнятості області, пропонувались у сільському, лісовому та рибному господарствах. Починається сезон сільськогосподарських робіт, отож на 30 березня 2023 року с/г товариства області шукають працівників на 116 вільних робочих місць. Їм потрібні: трактористи (9 вакансій) та трактористи-машиністи с/г виробництва (6), агрономи (6), а також плодоовочівники та овочівники, оператори свинарських комплексів і механізованих ферм, птахівники, грибоводи, підсобні робітники та ін. Залежно від обов’язків та кваліфікації своїм працівникам роботодавці готові платити до 20 тис. грн. Якщо у Вас немає відповідної освіти, за спрямуванням служби зайнятості згадані професії можна здобути в Борщівському агротехнічному коледжі, Заліщицькому фаховому коледжі ім. Є Храпливого НУБіП України, Чортківському ВПУ, у центрах професійно- технічної освіти державної служби зайнятості та ін. Навчання 3,5-5 місяців. Після його завершення слухачі отримують свідоцтво про присвоєння робітничої професії. Якщо Ви маєте бажання працювати у сфері сільського господарства і Вас зацікавили вказані вакансії та можливості профнавчання, за більш детальною інформацією зверніться у Бучацьке управління Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil), на «гарячі» телефонні лінії Тернопільського обласного центру зайнятості 0635765756, (0352) 235195, з питань профнавчання – (0352) 525557. Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси: "Робота зараз. Державна служба зайнятості". Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz . "Робота на Тернопільщині" Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/) Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/) Роботодавці можуть подати вакансію через Google-форму: http://surl.li/bzqvd Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit    Відділ організаційно-інформаційної роботи Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 23-49-77)
 
27 Березня, 2023 р., 13:07
Міста Героїв. Тут народжується сміливість Рік тому ми виграли важливу битву за Північ. Чимало міст та населених пунктів стали справжнім щитом Києва. Мільйони людей – кожен і кожна так, як могли – показали окупанту, що Україна не покориться ворогу. В містах та селах дорослі і діти допомагали облаштовувати блокпости, плести маскувальні сітки та готували їжу для наших Сил оборони, допомагали Силам безпеки. Ми бачили, як і голіруч українці намагались зупинити техніку ворога. Мільйони таких прикладів опору забезпечили те, що українці у єдності вистояли і почали звільняли нашу землю. Кожен цивільний поруч з нашими військовими, прикордонниками, та іншими героями пліч-о-пліч визволяли свої домівки, свої міста та села від окупантів. Впродовж місяця, від початку березня 2022 року було звільнено понад 1000 населених пунктів. Саме тоді ми переламали хід війни. Це зробив кожен з нас, у наших містах героїв. Перемога на Півночі стала основою подальших успіхів Сил оборони на Харківщині та Півдні. Буча, Охтирка, Ірпінь, Гостомель, Тростянець, Чернігів, Мощун, Бородянка, Суми – символи нашої стійкості та героїзму. І далі ми маємо перемогти на сході, півдні України та в Криму і звільнити всі території нашої держави. ФОТО: https://fex.net/uk/s/z3yesr7
 
27 Березня, 2023 р., 10:06
Понад 120 робочих місць вже створено на Тернопільщині завдяки мікрогрантам У Тернопільській області зараз реалізується 149 успішних проєктів учасників програми єРобота, зокрема з отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Кожен з них отримав чи отримає грантову допомогу від 75 до 250 тис. грн на загальну суму майже 36 млн грн. Втілення цих проєктів дасть змогу створити понад 370 нових робочих місць. З моменту старту програми у липні 2022 року 31 фізична особа відкрила власну справу; 101 діючий підприємець та 18 юридичних осіб – розширюють свій бізнес. Найбільш поширені види діяльності – переробна промисловість, торгівля, надання послуг у сферах освіти, краси, відпочинку, харчування, комп'ютерного програмування. Також учасники програми будуть пекти хліб та хлібобулочну продукцію, виготовляти вироби з дерева та текстилю; армійські спальні мішки, напівфабрикати та дегідровану їжу для потреб ЗСУ, м’ясні вироби тощо. Завдяки мікрогрантам функціонуватимуть ресторани традиційної української, японської, італійської кухонь, екоферма, будинок для людей похилого віку, вокальна студія, кулінарна школа. Переможці програми 2022 року уже активно реалізовують свої бізнес-ідеї та прийняли на роботу понад 120 краян, які були у пошуку роботи. Майже 1 млн грн грантових коштів повернуто у вигляді обов’язкових податків та зборів. Додаткову інформацію можна отримати у Тернопільському обласному центрі зайнятості за телефонами: (0352) 23-49-82, (0352) 23-51-95, а також на каналі онлайн- підтримки в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil).
 
23 Лютого, 2023 р., 09:47
22 лютого 2023 року керівництво Бучацького управління Чортківської філії провело зустріч у Трибухівській громаді для вимушено переміщених осіб. Олександра Откидач ( начальник управління) ознайомила присутніх із основними послугами державної служби зайнятості, сучасними підходами щодо їх отримання, а саме: - Послуги з пошуку постійної або тимчасової роботи - Профорієнтаційні послуги - Програмою отримання мікрогрантів “єРобота” - Послуги з професійного навчання - Інформаційні ресурси Державної служби зайнятості - Послуги з професійного навчання. Особивий акцент начальник управління зробила на можливості одноразового отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці. Любов Мерв’як (заступник начальника управління- начальник відділу кар'єрного консультування) ознайомила присутніх зі змінами в законодавстві про зайнятість на час дії військового стану, особливостями пошуку роботи, реєстрації осіб даної категорії. Надала інформацію щодо актуальних на сьогодні вакансій на ринку праці громади. Також доповнила Олександру Откидач, відмітивши, що кожен бажаючий отримати вичерпну інформацію щодо вакансій, може скористатися ФБ- сторінкою, сервісом “ Єдиний портал вакансій ”, а також офіційним сайтом Державної служби зайнятості.
17 Лютого, 2023 р., 09:42
 «Гвардія наступу» - це професійні штурмові бригади МВС. Команди бійців-патріотів, які прагнуть винищити ворога та звільнити окуповані землі України.
 
14 Лютого, 2023 р., 15:26
Робота є! На Тернопільщині потрібні водії різних категорій Роботодавці Тернопільщини мають майже півсотні актуальних вакансій у сфері транспорту. Найбільше у вантажному автомобільному та залізничному транспорті, а також у пасажирському наземному транспорті міського та приміського сполучення. Їм потрібні водії легкових і вантажних автомобілів, тролейбусів, навантажувачів та ін. із правами категорій «В», «С», «E», «Т», «Д». Водіям автотранспортних засобів найвищу зарплату пропонує ПРАТ «Тернопільський молокозавод» - 30 тис. грн. 20 тис. грн на місяць платитимуть водіям тролейбуса. 10 тис. грн зможуть заробити водії навантажувача. Якщо у Вас немає відповідної кваліфікації, за спрямуванням служби зайнятості професію водія автотранспортних засобів категорій «В» та «С1» можна здобути у Тернопільському фаховому коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя, водія навантажувача - у Тернопільському обласному НКЦ, водія тролейбуса - в КП "Тернопільелектротранс". Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. За власні кошти професію водія автотранспортних засобів категорій «С» та «С1» можна здобути в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі, Гусятинському та Зборівському фахових коледжах ТНТУ ім. І.Пулюя; водія категорії «Д» – в автошколі «Міськавтотранс». Навчання 1,5-5 місяців. Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси: "Робота зараз. Державна служба зайнятості". Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz . "Робота на Тернопільщині" Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/) Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/) Роботодавці можуть подати вакансію через Google-форму: http://surl.li/bzqvd Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit    За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646. Відділ організаційно-інформаційної роботи Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 23-49-77)
 
06 Лютого, 2023 р., 15:25
#Робота є! На Тернопільщині лікарям пропонують зарплату до 22,5 тис. грн Лікарі та медичний персонал завжди потрібні як у системі державної медицини, так і в приватних клініках, особливо у теперішній час. На 01.02.2023 роботодавці, які працюють у сфері охорони здоров’я та наданні соціальної допомоги Тернопільщини, мають 92 вакансії. Найвища зарплата – 22,5 тис. грн - у лікарів-психіатрів, 19-20 тис. грн – у лікарів: дерматовенеролога, ортопеда-травматолога, невропатолога, невролога дитячого, отоларинголога, медицини невідкладних станів, функціональної діагностики, лаборанта, фізіотерапевта, ендоскопістів, невропатологів, рентгенологів, педіатрів, хірургів, анестезіологів, інфекціоністів. 16-18 тис. грн на місяць роботодавці готові платити лікарям: онкологу, кардіологу, фізичної та реабілітаційної медицини, серцево-судинним хірургам, офтальмологам. У сфері медицини Тернопільської області також потрібні лікарі: терапевти, акушери- гінекологи, УЗД, уролог, загальної практики - сімейні лікарі. Є робота для медсестер (медбратів), фельдшерів невідкладних станів, масажистів, медичного директора, ерготерапевтів. Якщо у Вас немає відповідної освіти, за спрямуванням служби зайнятості професію молодшої медсестри з догляду за хворими можна здобути в Заліщицькому ВПУ та в Івано- Франківському, Рівненському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання 3 місяці. Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Також деякі категорії громадян можуть отримати безкоштовний ваучер для проходження професійного навчання за спеціальностями «Медицина», «Медична психологія», «Медсестринство». Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси: "Робота зараз. Державна служба зайнятості". Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz . "Робота на Тернопільщині" Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/) Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/) Роботодавці можуть подати вакансію через Google-форму: http://surl.li/bzqvd Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit    За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646.
 
20 Січня, 2023 р., 17:00
428 тис. грн компенсацій отримали роботодавці за працевлаштування
19 Січня, 2023 р., 17:01
       Сьогодні Бучацька молодь мала змогу поспілкуватись із представниками військового комісаріату про набір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України-          начальником відділення рекрутингу та комплектування 3 відділу Чортківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майором Олександром Балакаєвим та сержантом Наталією Борщук.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь