Проведення групової консультації із залученням соціальних партнерів в приміщенні Бучацької районної філії 14 липня 2021 року

Дата: 14.07.2021 08:12

Кожна людина, яка вважає себе сучасною, не мислить свого існування без інновацій. Сьогодення диктує жорсткі вимоги і  гостру потребу в знаннях, що мають відношення до новітніх цифрових технологій.

З метою підвищення цифрової грамотності клієнтів служби зайнятості 14 липня 2021 року в приміщенні Бучацької районної філії проведено групову консультацію із залученням соціальних партнерів.

Керуючий Бучацькою філією Тернопільського обласного управління  АТ «Ощадбанк», Олег Крамар, поінформував присутніх про сучасний програмний комплекс ”Ощад24/7“, який дає змогу контролювати стан своїх рахунків та здійснювати банківські операції, не відвідуючи відділення банку, в будь-якій частині світу де є доступ до мережі Інтернет. Також присутні мали змогу отримати інформацію про сучасний сервіс mobile-банкінг та програмний комплекс web-банкінг. Спікер розповів про коди безпеки CVVта CVC, 3D Secure-технологію, та  заходи безпеки при розрахунках  в Інтернеті.

Резюмуючи свій виступ, Олег Крамар наголосив на необхідності отримання знань та навичок з цифрової грамотності у різних сферах.

Директор Бучацької районної філії

Тернопільського  ОЦЗ                                                                                               О.М.Откидач