Фондом скорочено заборгованість із виплат по лікарняних

Дата: 02.07.2021 08:13

Додаток до листа від 30.06.2021

Фондом скорочено заборгованість із виплат по лікарняних

Фінансування допомог та страхових виплат здійснюється Фондом щоденно, по мірі надходжень від сплати роботодавцями єдиного внеску.

За період з 14 по 25 червня 2021 року профінансовано видатки на матеріальне забезпечення за заявами-розрахунками, поданими страхувальниками, у сумі 1 555,4 млн грн, в тому числі за рахунок державної фінансової допомоги - 400 млн грн.

Зазначаємо, що за період з 14 по 25 червня заборгованість зменшилась на 974 млн грн, профінансовано 214 121 листок непрацездатності за рахунок власних надходжень в сумі 574 млн грн та 400 млн грн за рахунок коштів державного бюджету.

Середньоденні видатки Фонду на матеріальне забезпечення у червні 2021 року становлять 75 млн грн.

Слідкувати за станом перерахування коштів на рахунки роботодавців працівники можуть онлайн в телеграм-каналі Фонду https://t.me/socialfund за тегом #фінансування_страхувальників. У щоденній звітності в розрізі регіонів оновлюється інформація щодо профінансованої дати, в яку подано заяву-розрахунок.

Фонд направив 400 млн грн фіндопомоги на лікарняні і декретні виплати

Фонд соціального страхування України направив 400 мільйонів гривень фінансової допомоги з державного бюджету на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах і на поховання для 80 тисяч осіб.

Зазначені кошти було отримано Фондом відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.06.2021 № 578.

Загалом сьогодні на фінансування матеріального забезпечення Фондом було направлено 620,6 млн гривень, з яких 400 отримано з державного бюджету.

Профінансовано заяви-розрахунки, прийняті від роботодавців з 05 по 13 травня (23 %) включно.

Суми профінансованих Фондом допомог надійдуть на рахунки страхувальників (роботодавців) упродовж декількох днів, залежно від тривалості банківських операцій.

Зазначимо, усі виплати за листками непрацездатності здійснюються ФССУ у повному обсязі. Водночас, у зв’язку із додатковим навантаженням, яке Фонд отримав через пандемію, наявні затримки в строках фінансування.

Пресслужба виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України