План соціально-економічного і культурного розвитку Золотопотіцької селищної ради .

Рішенням сесії Золотопотіцької
селищної ради
від 22 грудня 2017 року № 1181

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ

ЗОЛОТОПОТІЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

НА 2018-2020 РОКИ

смт Золотий Потік

З М І С Т

Вступ

1. Аналітична частина: аналіз стану та основні тенденції соціально-економічного розвитку населених пунктів Золотопотіцької селищної ради
    1. географічне розташування, опис суміжних територій
    2.  демографічна ситуація, ринок праці об’єднаної територіальної громади
    3. фінансово-бюджетна ситуація
    4. стан розвитку інфраструктури
    5. особливості соціально-економічного розвитку
    6. SWOT-аналіз
  2. Цілі та пріоритети соціально-економічного та культурного розвитку Золотопотіцької селищної ради
  3.  Основні заходи щодо виконання Плану соціально-економічного та культурного розвитку
  4. Моніторинг та оцінка результативності реалізації Плану

ВСТУП

План соціально-економічного та культурного розвитку Золотопотіцької селищної ради на 2018-2020 роки (далі – програма) базується на аналізі соціально-економічної ситуації, що склалася у попередні роки, прогнозах, які враховують стан розвитку провідних галузей господарства громади, а також зовнішніх та внутрішніх чинниках. Вона визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку Золотопотіцької громади на 2018-2020 роки, а також комплекс заходів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо реформування сектору економіки та соціальної сфери,  підтримку соціально-незахищених верств населення, недопущення зростання рівня безробіття, створення умов для економічного зростання та підвищення реальних доходів громадян.

План соціально-економічного та культурного розвитку Золотопотіцької селищної ради  на 2018-2020 роки (надалі – проект Плану) розроблено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 травня 2017 року №411 «Про схвалення прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2018 – 2020 роки», проекту Державного бюджету України на 2018  рік», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.03.2016 р. №75 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації прогнозних та програмних документів соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади».

План розроблено з урахуванням положень наступних документів:

•  Впровадження реформ та програм розвитку держави, передбачених першочерговими пріоритетами щодо реалізації Стратегії сталого розвитку «Україна 2020», схваленої Указом Президента України від 12 січня 2015 року  №5/2015;
  • Реалізацію у 2018-2020 роках пріоритетних напрямів та завдань, які визначені Стратегією розвитку Тернопільської області на період до 2020 року та Плану заходів з її реалізації, затверджених рішеннями сесії Тернопільської обласної ради від 04 січня 2016 року №28 та від 02 серпня 2017 року №694 відповідно;

Джерелами фінансування Плану є кошти Державного та місцевих  бюджетів, кошти суб’єктів господарювання та фізичних осіб.

План розроблено з метою консолідації та концентрації зусиль місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на питаннях мінімізації впливу фінансової кризи на соціально-економічні процеси в районі, у тому числі досягнення економічної стабілізації, мінімізації негативних соціальних наслідків, підтримку найвразливіших верств населення, недопущення стрімкого зростання рівня безробіття, поступового підвищення рівня економічної активності та створення умов для відновлення економічного зростання.

Головною метою Плану є створення умов для економічного зростання та удосконалення механізмів управління розвитком громади на засадах ефективності, відкритості та прозорості, посилення інвестиційної та інноваційної активності, забезпечення належного функціонування транспортної та комунальної інфраструктури, дотримання високих екологічних стандартів, та внаслідок цього підвищення конкурентоспроможності громади, доступності широкого спектру соціальних послуг та зростання добробуту населення.

У процесі виконання План може уточнюватися. Зміни і доповнення до Плану затверджуватимуться рішеннями сесій селищної ради.

Завантажити...