ЗОЛОТОПОТІЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Тернопільська область, Чортківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Комунальне майно

                                                                                                                                   

 Фото без опису

 

 

УКРАЇНА

ЗОЛОТОПОТІЦЬКА   СЕЛИЩНА   рада

БУЧАЦЬКОГО  РАЙОНУ   ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

VII скликання

 

ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ

ІI  ПЛЕНАРНЕ  ЗАСІДАННЯ

РІШЕННЯ № 1710

 

від 31 січня 2019 року                           

Про Положення про   порядок передачі 

в оренду об’єктів комунального  майна,  що

є власністю Золотопотіцької  селищної ради.

 

Керуючись Законами  України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про оренду державного та комунального майна», Постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 № 786   «Про  Методику розрахунку орендної плати за державне майно,  та  пропорції її розподілу», з метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства України нормативних актів  сільської ради,  збільшення надходжень та залучення додаткових коштів до місцевого бюджету, селищна рада

ВИРІШИЛА: 

1. Затвердити Положення про порядок передачі  в оренду об’єктів    комунального    майна,   що є власністю Золотопотіцької  селищної ради (додаток № 1).

2. Затвердити Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна,  що є власністю Золотопотіцької  селищної ради (додаток № 2).

3. Затвердити форму договору  оренди  індивідуально визначеного нерухомого, майна, що належить до комунальної власності Золотопотіцької селищної ради (додаток  3).

4. Затвертиди   Методику розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності Золотопотіцької селищної ради (додаток 4).

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету селищної ради.

 

Селищний голова                                                                         Р. Р. КУШИК  

                                                                                                           

 

Додаток № 1 до рішення Золотопотіцької селищної ради №1710 від 31 січня 2019 року.                      

 

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок передачі в оренду об’єктів  комунального майна, що є власністю Золотопотіцької селищної ради

1.      Загальні положення.

1.1. Положення про порядок передачі в оренду об’єктів  комунального майна,  що є власністю  Золотопотіцької селищної ради (далі - Положення) розроблено відповідно до Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», інших нормативних актів і регулює: організаційно-розпорядчі відносини, пов’язані з передачею в оренду майна, правові відносини між орендодавцем та орендарем щодо використання комунального майна; порядок укладання, продовження та припинення договорів оренди комунального майна, передачі його в суборенду.

1.2. Положення розроблене з метою встановлення єдиного порядку передачі в оренду об’єктів  нерухомого майна та їх окремого  визначених частин, що є комунальною власністю Золотопотіцької селищної ради.

1.3. Передача комунального майна в оренду здійснюється на конкурсних засадах, крім випадків передбачених законом, цим Положенням, з дотриманням принципів законності, рівності, відкритості, гласності та справедливості.

1.4. Наведені нижче терміни у цьому Положенні вживаються у такому значенні:

1.4.1 оренда – засноване на договорі строкове платне користування майном, яке необхідно орендареві для здійснення підприємницької та іншої діяльності;

1.4.2. орендна плата – це платіж, який вносить орендар за користування комунальним майном, переданим йому в оренду, незалежно від наслідків своєї господарської чи іншої діяльності;

1.4.3. суборенда – цивільно-правові відносини, засновані на договорі, за яким одна сторона зобов’язується передати частину комунального майна, орендарем якого вона є, у користування, на строк третій особі;

1.4.4. нерухоме майно – об’єкти, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких є неможливим без їх знецінення та зміни їх призначення;

Завантажити....

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь