Постанова про зареєстрованих кандидатів на посаду селищного голови

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

ЗОЛОТОПОТІЦЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П О С Т А Н О В А

16 год. 45 хв.

25  вересня 2020 року                                                                            №10

Про реєстрацію кандидатів на посаду селищного голови Золотопотіцької об’єднаної територіальної громади на місцевих виборах 25 жовтня 2020р.

До Золотопотіцької селищної територіальної виборчої комісії Чортківського району Тернопільської області протягом 22-24 вересня  2020 року надходили заяви про  реєстрацію кандидатів на посаду селищного голови шляхом самовисування та за поданням від партій.

Розглянувши зазначені документи, Золотопотіцька селищна територіальна виборча комісія Чортківського району , Тернопільської області встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи викладене, відповідно до статей, частини другої статті 216, статті 217 , частина четверта - шоста статті 221, частини першої, статті 224, частин першої – дев’ятої статті 229 Виборчого кодексу України , керуючись статтями 36, 37 Виборчого кодексу України, постановами Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року №173 та від 25 серпня 2020 року № 200, Золотопотіцька селищна територіальна виборча комісія Чортківського району , Тернопільської області постановляє:

1. Зареєструвати кандидатів на посаду селищного голови Золотопотіцької об’єднаної територіальної громади на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, згідно з додатками.

2. Копію цієї постанови та посвідчення відповідних кандидатів на посаду, селищного голови, встановленої форми видати кандидатам .

3. Цю постанову оприлюднити на стенді офіційних матеріалів комісії.

4. Відомості про зареєстрованих кандидатів на посаду селищного голови Золотопотіцької об’єднаної територіальної громади, надати відповідному органу ведення Державного реєстру виборців для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Голова Золотопотіцької селищної ТВК :      ___________________  О.О.Чернега

Чортківського району Тернопільської області

Секретар засідання:                                      ___________________ Г. І.Шестерняк

27 Вересня, 2020 р., 18:31