A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Золотопотіцька громада
Тернопільська область, Чортківський район

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ЗОЛОТОПОТІЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

 (дата проведення місцевих виборів)

Примірник _1_

ПРОТОКОЛ

ЗОЛОТОПОТІЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(назва обласної, районної, районної у місті, міської, сільської, селищної  виборчої комісії)

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ

ЗОЛОТОПОТІЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

В ЄДИНОМУ БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ

Відповідно до статей 256 – 260 Виборчого кодексу України  (далі – Кодекс) територіальна виборча комісія в с т а н о в и л а:

1) кількість виборчих бюлетенів, виготовлених на замовлення територіальної виборчої комісії, –

десять тисяч п'ятсот тридцять

10530

(прописом)

 

(цифрами)

2) кількість виборчих бюлетенів, одержаних дільничними виборчими комісіями, –

десять тисяч п'ятсот сорок два

10542

(прописом)

 

(цифрами)

3) кількість невикористаних виборчих бюлетенів, погашених дільничними виборчими комісіями, –

шість тисяч двісті сімдесят чотири

6274

(прописом)

 

(цифрами)

4) кількість виборців, включених до списків виборців на виборчих дільницях, –

десять тисяч чотириста дев'яносто три

10493

(прописом)

 

(цифрами)

 

5) кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені, –

чотири тисячі двісті шістдесят вісім

4268

(прописом)

 

(цифрами)

 

6) кількість виборчих бюлетенів, що не підлягають врахуванню, виявлених на виборчих дільницях, –

нуль

0

(прописом)

 

(цифрами)

7) кількість виборців, які взяли участь у голосуванні, –

чотири тисячі двісті шістдесят вісім

4268

(прописом)

 

(цифрами)

 

8) кількість виборчих бюлетенів, визнаних недійсними, –

триста сімдесят два

372

(прописом)

 

(цифрами)

 

 

ВІДОМОСТІ,

зазначені у пунктах 2 – 8 протоколу територіальної виборчої комісії

про результати виборів депутатів по кожному територіальному виборчому округу

 

Номер територіального виборчого округу

Кількість виборчих бюлетенів, одержаних дільничними виборчими комісіями

Кількість невикористаних виборчих бюлетенів, погашених дільничними виборчими комісіями

Кількість виборців, включених до списків виборців на виборчих дільницях

Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені

Кількість виборчих бюлетенів, що не підлягають врахуванню, виявлених на виборчих дільницях

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

Кількість виборчих бюлетенів, визнаних недійсними

(п. 2)

(п. 3)

(п. 4)

(п. 5)

(п. 6)

(п. 7)

(п. 8)

1

2311

1261

2300

1050

0

1050

78

2

2593

1405

2584

1188

0

1188

92

3

2912

1845

2897

1067

0

1067

100

4

2726

1763

2712

963

0

963

102

Усього по єдиному багатомандатному виборчому округу:

10542

6274

10493

4268

0

4268

372

9) кількість голосів виборців, які підтримали територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії у кожному територіальному виборчому окрузі:

 

Номер територіального виборчого округу

Кількість голосів виборців, які підтримали територіальні виборчі списки кандидатів
у депутати від місцевої організації політичної партії у кожному територіальному виборчому окрузі

прописом

цифрами

Тернопільська територіальна організація Політичної партії " ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

двісті вісімдесят вісім

288

2

триста сорок чотири

344

3

триста сорок два

342

4

двісті вісімдесят сім

287

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

дев'яносто шість

96

2

сто двадцять п'ять

125

3

нуль

0

4

сорок вісім

48

Тернопільська обласна  організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

тридцять два

32

2

сто двадцять сім

127

3

сто один

101

4

вісімнадцять

18

Тернопільська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

шістдесят шість

66

2

дев'яносто вісім

98

3

дев'яносто три

93

4

сто двадцять чотири

124

Тернопільська територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

шістдесят чотири

64

2

тридцять

30

3

шістдесят один

61

4

сто п'ятдесят чотири

154

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ДОВІРА»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

сто тридцять сім

137

2

сто двадцять чотири

124

3

вісімдесят

80

4

вісімдесят вісім

88

Бучацька районна організація Народного Руху України
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

сто два

102

2

сто сорок три

143

3

двісті два

202

4

вісімдесят

80

Тернопільська обласна організація Політичної партії «Українська Галицька партія»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

сімдесят один

71

2

п'ятдесят дев'ять

59

3

тридцять чотири

34

4

двадцять один

21

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

сто шістнадцять

116

2

сорок шість

46

3

п'ятдесят чотири

54

4

сорок один

41

10) кількість голосів виборців, які підтримали весь територіальний виборчий список кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії, не підтримавши конкретного кандидата з цього списку, у кожному територіальному виборчому окрузі:

 
 

Номер територіального виборчого округу

Кількість голосів виборців, які підтримали весь територіальний виборчий список кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії, не підтримавши конкретного кандидата з цього списку, у територіальному виборчому окрузі

прописом

цифрами

Тернопільська територіальна організація Політичної партії " ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

десять

10

2

тридцять шість

36

3

тридцять вісім

38

4

сімнадцять

17

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

двадцять сім

27

2

тридцять шість

36

3

нуль

0

4

тринадцять

13

Тернопільська обласна  організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

одинадцять

11

2

двадцять чотири

24

3

тридцять один

31

4

чотири

4

Тернопільська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

шість

6

2

двадцять вісім

28

3

тринадцять

13

4

чотирнадцять

14

Тернопільська територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

тринадцять

13

2

чотири

4

3

тринадцять

13

4

дванадцять

12

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ДОВІРА»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

п'ятнадцять

15

2

одинадцять

11

3

дев'ять

9

4

сім

7

Бучацька районна організація Народного Руху України
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

двадцять два

22

2

двадцять три

23

3

двадцять шість

26

4

дванадцять

12

Тернопільська обласна організація Політичної партії «Українська Галицька партія»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

чотирнадцять

14

2

три

3

3

п'ять

5

4

один

1

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

сімнадцять

17

2

шість

6

3

шість

6

4

три

3

11) кількість голосів виборців, які підтримали кожного кандидата в депутати, включеного до територіального виборчого списку кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії, у кожному територіальному виборчому окрузі[1]*:

 

Номер територіального виборчого округу, до якого віднесено кандидата в депутати

Порядковий номер кандидата
в депутати в територіальному виборчому списку

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата в депутати

Кількість голосів виборців, які підтримали кандидата в депутати,
включеного до територіального виборчого списку кандидатів у депутати
від місцевої організації політичної партії

прописом

цифрами

Тернопільська територіальна організація Політичної партії " ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Головецький Володимир Ярославович

сто тридцять один

131

1

2

Баран Ярослав Михайлович

сімнадцять

17

1

3

Біднюк Ольга Михайлівна

вісімдесят сім

87

1

4

Михайлюк Віктор Ярославович

тридцять

30

1

5

Цьомик Світлана Михайлівна

тринадцять

13

2

1

Юзьків Василь Петрович

сто п'ятдесят три

153

2

2

Данилюк Любов Станіславівна

двадцять сім

27

2

3

Бобин Ігор Романович

двадцять три

23

2

4

Корнят Катерина Степанівна

сім

7

2

5

Обаранчук Раїса Миколаївна

п'ятнадцять

15

2

6

Павлюк Василь Михайлович

сімдесят чотири

74

2

7

Федьків Тетяна Михайлівна

дев'ять

9

3

1

Павлюк Володимир Миколайович

сімдесят три

73

3

2

Тимчишин Ігор Степанович

сорок дев'ять

49

3

3

Фецич Галина Василівна

вісімдесят три

83

3

4

Кравчук Зоряна Романівна

сімдесят три

73

3

5

Злепко Марія Іванівна

двадцять шість

26

4

1

Бучинський Володимир Васильович

дев'яносто

90

4

2

Кривулич Володимир Васильович

сто вісімнадцять

118

4

3

Пристайко Ольга Василівна

двадцять два

22

4

4

Штепула Валентина Василівна

сорок

40

4

5

Ковальчук Галина Василівна

нуль

0

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Мулик Михайло Михайлович

сорок сім

47

1

2

Бриль Галина Петрівна

десять

10

1

3

Шевчук Ольга Іванівна

сім

7

1

4

Марків Іван Миколайович

три

3

1

5

Войтах Аліна Володимирівна

два

2

2

1

Світлик Олег Степанович

десять

10

2

2

Богачик Людмила Романівна

тридцять дев'ять

39

2

3

Пастух Валентина Степанівна

п'ятнадцять

15

2

4

Вівчарук Володимир Богданович

вісім

8

2

5

Шевчук Галина Петрівна

сімнадцять

17

4

1

Литвинюк Галина Іванівна

одинадцять

11

4

2

Василик Богдан Петрович

десять

10

4

3

Гаврилів Надія Іванівна

три

3

4

4

Янківська Ольга Миколаївна

вісім

8

4

5

Павлюк Роман Степанович

три

3

Тернопільська обласна  організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Дмитрусь Анастасія Львівна

п'ять

5

1

2

Кравчук Степан Ярославович

чотири

4

1

3

Денис Оксана Михайлівна

дев'ять

9

1

4

Іванюк Галина Володимирівна

три

3

1

5

Федьків Андрій Михайлович

нуль

0

2

1

Демах Володимир Васильович

вісім

8

2

2

Макарук Василь Васильович

тридцять сім

37

2

3

Подолян Ігор Михайлович

двадцять дев'ять

29

2

4

Мотрук Олеся Василівна

сім

7

2

5

Лозин Лідія Михайлівна

десять

10

2

6

Мисів Олександр Ігорович

дванадцять

12

3

1

Джердж Василь Федорович

тридцять один

31

3

2

Москалик Павло Петрович

один

1

3

3

Боднарук Михайло Іванович

тринадцять

13

3

4

Злепко Вікторія Василівна

п'ятнадцять

15

3

5

Гнатківська Ганна Іванівна

десять

10

4

1

Василик Анжела Василівна

п'ять

5

4

2

Лозин Зоряна Іванівна

один

1

4

3

Гузовський Василь Павлович

нуль

0

4

4

Дзівульська Анастасія Федорівна

три

3

4

5

Карач Іван Михайлович

п'ять

5

Тернопільська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Кавецький Роман Іванович

двадцять дев'ять

29

1

2

Кіндрат Василь Ярославович

одинадцять

11

1

3

Кавецький Олег Романович

три

3

1

4

Дутчак Ірина Іванівна

сімнадцять

17

2

1

Кухар Ніна Іванівна

вісім

8

2

2

Яцина Ольга Іванівна

двадцять п'ять

25

2

3

Малик Марія Михайлівна

десять

10

2

4

Кандюк Іван Степанович

п'ятнадцять

15

2

5

Лопушняк Ігор Сергійович

дванадцять

12

3

1

Гуцул Володимир Васильович

тридцять дев'ять

39

3

2

Велещук Петро Васильович

нуль

0

3

3

Гнатюк Руслана Іванівна

двадцять вісім

28

3

4

Данилюк Марія Михайлівна

вісім

8

3

5

Базиволяк Марія Михайлівна

п'ять

5

4

1

Базилюк Сергій Васильович

двадцять чотири

24

4

2

Ковбас Анатолій Володимирович

сімдесят п'ять

75

4

3

Стефанюк Ігор Михайлович

два

2

4

4

Дрозінська Галина Володимирівна

дев'ять

9

4

5

Фещак Наталія Іванівна

нуль

0

Тернопільська територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Кіндрат Іван Васильович

двадцять три

23

1

2

Шпуняр Василь Михайлович

шість

6

1

3

Тихоліз Володимир Іванович

шість

6

1

4

Петрович Маріана Іванівна

сім

7

1

5

Підгурська Ольга Степанівна

дев'ять

9

2

1

Вуїв Ольга Миколаївна

п'ять

5

2

2

Микитчак Ольга Михайлівна

дев'ять

9

2

3

Халус Ігор Миколайович

сім

7

2

4

Фещак Сергій Петрович

один

1

2

5

Кирис Віктор Богданович

чотири

4

3

1

Бубнів Сергій Михайлович

дев'ятнадцять

19

3

2

Панькуш Галина Богданівна

два

2

3

3

Бубнів Василь Іванович

десять

10

3

4

Панькуш Марія Степанівна

п'ять

5

3

5

Гусак Василь Дмитрович

дванадцять

12

4

1

Білак Роман Володимирович

сто дев'ять

109

4

2

Бучинська Ярослава Богданівна

чотири

4

4

3

Несповита Надія Іванівна

чотири

4

4

4

Деркач Михайло Васильович

п'ять

5

4

5

Янківський Віктор Степанович

двадцять

20

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ДОВІРА»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Сенів Іван Васильович

п'ятдесят два

52

1

2

Велитик Галина Степанівна

вісімнадцять

18

1

3

Гузовський Богдан Іванович

тридцять чотири

34

1

4

Михайлюк Іван Степанович

шість

6

1

5

Шеремета Лідія Михайлівна

дванадцять

12

2

1

Михайловський Михайло Васильович

двадцять сім

27

2

2

Труш Надія Володимирівна

дев'ять

9

2

3

Непіп Олександра Петрівна

двадцять три

23

2

4

Паращук Марія Степанівна

двадцять один

21

2

5

Лесюк Іван Степанович

п'ять

5

2

6

Качуровська Надія Володимирівна

двадцять вісім

28

3

1

Стрільчук Тетяна Степанівна

тридцять два

32

3

2

Сакалюк Михайло Ярославович

одинадцять

11

3

3

Лібич Степан Іванович

двадцять один

21

3

4

Погрібна Лілія Василівна

один

1

3

5

Слободян Іван Васильович

шість

6

4

1

Дармограй Володимир Михайлович

сімнадцять

17

4

2

Федишин Надія Василівна

вісім

8

4

3

Дармограй Надія Михайлівна

чотирнадцять

14

4

4

Солянюк Роман Михайлович

п'ять

5

4

5

Коростіль Володимир Йосипович

сім

7

4

6

Кривулич Ольга Іванівна

дванадцять

12

4

7

Агащук Михайло Васильович

дев'ять

9

4

8

Пронюк Світлана Йосипівна

п'ять

5

4

9

Сеник Богдан Михайлович

чотири

4

Бучацька районна організація Народного Руху України
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Красножона Наталя Тарасівна

одинадцять

11

1

2

Мацькевич Ольга Володимирівна

вісім

8

1

3

Пелех Наталія Орестівна

дванадцять

12

1

4

Панькевич Іван Іванович

дев'ять

9

1

5

Крижановський Ярослав Романович

тридцять один

31

1

6

Хомко Наталія Василівна

дев'ять

9

2

1

Рожелюк Василь Михайлович

сорок

40

2

2

Лопушняк Сергій Іванович

одинадцять

11

2

3

Бандусяк Іван Анатолійович

один

1

2

4

Дутчин Ганна Василівна

одинадцять

11

2

5

Стасюк Любов Степанівна

двадцять п'ять

25

2

6

Стовпюк Микола Іванович

тридцять два

32

3

1

Джердж Іван Михайлович

п'ятдесят чотири

54

3

2

Торончук Ярослав Дмитрович

сорок сім

47

3

3

Рожелюк Василь Михайлович

двадцять три

23

3

4

Скрипник Інна Володимирівна

три

3

3

5

Чопик Тетяна Іванівна

п'ять

5

3

6

Іванишин Богдан Михайлович

сорок чотири

44

4

1

Гнатківський Віктор Васильович

сорок сім

47

4

2

Лісовський Ярослав Іванович

три

3

4

3

Шиманська Людмила Михайлівна

чотири

4

4

4

Павлишин Ніна Іванівна

нуль

0

4

5

Штанграт Ольга Василівна

дванадцять

12

4

6

Віцінгловський Юрій Миколайович

два

2

Тернопільська обласна організація Політичної партії «Українська Галицька партія»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Баглей Іван Михайлович

двадцять дев'ять

29

1

2

Березовська Олена Степанівна

шість

6

1

3

Помазанська Оксана Миколаївна

нуль

0

1

4

Красножона Світлана Іванівна

дев'ятнадцять

19

1

5

Джердж Сергій Григорович

три

3

2

1

Демах Лариса Степанівна

двадцять

20

2

2

Дем’янчук Роман Дмитрович

три

3

2

3

Мосорочан Дмитро Іванович

десять

10

2

4

Василинюк Оксана Василівна

дев'ятнадцять

19

2

5

Гаврилюк Михайло Володимирович

чотири

4

3

1

Джердж Володимир Григорович

сім

7

3

2

Панькуш Галина Василівна

вісім

8

3

3

Шкатуляк Оксана Іванівна

шість

6

3

4

Джердж Марія Миколаївна

чотири

4

3

5

Джердж Михайло Михайлович

чотири

4

4

1

Штангрет Марія Іванівна

вісім

8

4

2

Пронюк Любов Михайлівна

один

1

4

3

Николюк Олег Іванович

вісім

8

4

4

Николюк Іван Степанович

два

2

4

5

Захарійчук Оксана Мирославівна

один

1

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Карач Володимир Васильович

тринадцять

13

1

2

Крисюк Леся Іванівна

сорок дев'ять

49

1

3

Мацькевич Володимир Іванович

двадцять два

22

1

4

Кіндрат Марія Петрівна

два

2

1

5

Мельник Світлана Ярославівна Світлана Ярославівна

тринадцять

13

2

1

Демах Іван Васильович

п'ять

5

2

2

Яцина Іван Іванович

сім

7

2

3

Хартоняк Василь Петрович

одинадцять

11

2

4

Богачик Ольга Михайлівна

чотири

4

2

5

Мариновська Іванна Михайлівна

тринадцять

13

3

1

Андрієвський Ярослав Володимирович

чотирнадцять

14

3

2

Дорож Наталія Василівна

дванадцять

12

3

3

Лисик Михайло Петрович

п'ять

5

3

4

Вуїв Марія Василівна

три

3

3

5

Юзьків Ігор Васильович

чотирнадцять

14

4

1

Стефанюк Андрій Васильович

вісімнадцять

18

4

2

Лопушняк Наталія Василівна

дванадцять

12

4

3

Стефанюк Любов Василівна

два

2

4

4

Дем'янюк Богдан Петрович

один

1

4

5

Предчук Віталій Володимирович

п'ять

5

12) сумарна кількість голосів виборців, які підтримали всі територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії в усіх територіальних виборчих округах у межах єдиного багатомандатного виборчого округу:

з/п

Назва місцевої організації політичної партії

(у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Сумарна кількість голосів виборців, які підтримали всі територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії, в усіх територіальних виборчих округах

прописом

цифрами

1

Тернопільська територіальна організація Політичної партії " ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

одна тисяча двісті шістдесят один

1261

2

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"

двісті шістдесят дев'ять

269

3

Тернопільська обласна  організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

двісті сімдесят вісім

278

4

Тернопільська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє"

триста вісімдесят один

381

5

Тернопільська територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка

триста дев'ять

309

6

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ДОВІРА»

чотириста двадцять дев'ять

429

7

Бучацька районна організація Народного Руху України

п'ятсот двадцять сім

527

8

Тернопільська обласна організація Політичної партії «Українська Галицька партія»

сто вісімдесят п'ять

185

9

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

двісті п'ятдесят сім

257

13) загальна кількість голосів виборців, які підтримали всі територіальні виборчі  списки кандидатів у депутати від усіх місцевих організацій політичних партій, в усіх територіальних виборчих округах у межах єдиного багатомандатного виборчого округу, –

 

три тисячі вісімсот дев'яносто шість

 

 

3896

(прописом)

 

 

 

(цифрами)

14) відсоток сумарної кількості голосів виборців, які підтримали всі територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії, в усіх територіальних виборчих округах у межах єдиного багатомандатного виборчого округу (пункт 12) у відношенні до загальної кількості голосів виборців, які підтримали всі територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від усіх місцевих організацій політичних партій в усіх територіальних виборчих округах у межах єдиного багатомандатного виборчого округу (пункт 13):

з/п

Назва місцевої організації політичної партії

(у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Відсоток сумарної кількості голосів виборців, які підтримали всі територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії, в усіх територіальних виборчих округах
у межах єдиного багатомандатного виборчого округу у відношенні до загальної кількості голосів виборців, які підтримали всі територіальні
виборчі списки кандидатів у депутати від усіх місцевих організацій політичних партій в усіх територіальних виборчих округах у межах
єдиного багатомандатного виборчого округу
(з точністю до сотих часток відсотка)

прописом

цифрами

1

Тернопільська територіальна організація Політичної партії " ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

тридцять дві цілих тридцять шість сотих

32.36

2

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"

шість цілих дев'яносто сотих

6.90

3

Тернопільська обласна  організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

сім цілих тринадцять сотих

7.13

4

Тернопільська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє"

дев'ять цілих сімдесят сім сотих

9.77

5

Тернопільська територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка

сім цілих дев'яносто три сотих

7.93

6

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ДОВІРА»

одинадцять цілих одна сотих

11.01

7

Бучацька районна організація Народного Руху України

тринадцять цілих п'ятдесят дві сотих

13.52

8

Тернопільська обласна організація Політичної партії «Українська Галицька партія»

чотири цілих сімдесят чотири сотих

4.74

9

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

шість цілих п'ятдесят дев'ять сотих

6.59

15) місцеві організації політичних партій, які мають право на участь у розподілі депутатських мандатів, на підтримку територіальних виборчих списків яких у межах єдиного багатомандатного округу подано 5 і більше відсотків загальної кількості голосів виборців, які підтримали територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від усіх місцевих організацій політичних партій, у межах єдиного  багатомандатного виборчого округу: 

 

з/п

 

Назва місцевої організації політичної партії, на підтримку територіальних виборчих списків якої у межах єдиного багатомандатного округу подано 5 і більше відсотків загальної кількості голосів виборців, які підтримали територіальні виборчі  списки кандидатів у депутати від усіх місцевих організацій політичних партій, у межах єдиного  багатомандатного виборчого округу

(у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Кількість голосів виборців, які підтримали територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії

Відсоток загальної кількості голосів виборців, які підтримали територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії

(з точністю до сотих часток відсотка)

прописом

цифрами

прописом

цифрами

1

Тернопільська територіальна організація Політичної партії " ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

одна тисяча двісті шістдесят один

1261

тридцять дві цілих тридцять шість сотих

32.36

2

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"

двісті шістдесят дев'ять

269

шість цілих дев'яносто сотих

6.90

3

Тернопільська обласна  організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

двісті сімдесят вісім

278

сім цілих тринадцять сотих

7.13

4

Тернопільська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє"

триста вісімдесят один

381

дев'ять цілих сімдесят сім сотих

9.77

5

Тернопільська територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка

триста дев'ять

309

сім цілих дев'яносто три сотих

7.93

6

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ДОВІРА»

чотириста двадцять дев'ять

429

одинадцять цілих одна сотих

11.01

7

Бучацька районна організація Народного Руху України

п'ятсот двадцять сім

527

тринадцять цілих п'ятдесят дві сотих

13.52

8

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

двісті п'ятдесят сім

257

шість цілих п'ятдесят дев'ять сотих

6.59

16) загальна кількість голосів виборців, поданих на підтримку всіх територіальних виборчих списків місцевих організацій політичних партій, які мають право на участь у розподілі депутатських мандатів, у межах єдиного багатомандатного виборчого округу, –

три тисячі сімсот одинадцять

 

 

3711

(прописом)

 

 

 

(цифрами)

17) кількість голосів виборців, необхідних для отримання одного депутатського мандата (виборча квота) –

двісті шість

 

 

206

(прописом)

 

 

 

(цифрами)

 

18) кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами в депутати, включеними до кожного територіального виборчого списку кожної місцевої організації політичної партії, яка має право на участь у розподілі депутатських мандатів, визначена відповідно до частини другої статті 258 Кодексу:

 

Номер територіального виборчого округу

Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами в депутати, включеними
до територіального виборчого списку місцевої організації політичної партії

прописом

цифрами

Тернопільська територіальна організація Політичної партії " ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

один

1

2

один

1

3

один

1

4

один

1

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

нуль

0

2

нуль

0

3

нуль

0

4

нуль

0

Тернопільська обласна  організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

нуль

0

2

нуль

0

3

нуль

0

4

нуль

0

Тернопільська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

нуль

0

2

нуль

0

3

нуль

0

4

нуль

0

Тернопільська територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

нуль

0

2

нуль

0

3

нуль

0

4

нуль

0

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ДОВІРА»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

нуль

0

2

нуль

0

3

нуль

0

4

нуль

0

Бучацька районна організація Народного Руху України
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

нуль

0

2

нуль

0

3

нуль

0

4

нуль

0

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

нуль

0

2

нуль

0

3

нуль

0

4

нуль

0

19) сумарна кількість депутатських мандатів, розподілених у кожному територіальному виборчому окрузі, визначена відповідно до частини четвертої статті 258 Кодексу:

Номер

територіального
виборчого округу

Сумарна кількість депутатських мандатів, розподілених у територіальному виборчому окрузі

прописом

цифрами

1

один

1

2

один

1

3

один

1

4

один

1

20) кількість невикористаних голосів виборців, поданих у кожному територіальному виборчому окрузі на підтримку виборчого списку кожної місцевої організації політичної партії, яка має право на участь у розподілі депутатських мандатів, визначена відповідно до частини третьої статті 258 Кодексу:

Номер територіального виборчого округу

Кількість невикористаних голосів виборців, поданих у територіальному виборчому окрузі 
на  підтримку виборчого списку місцевої організації політичної партії, яка має право на участь у розподілі депутатських мандатів

прописом

цифрами

Тернопільська територіальна організація Політичної партії " ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

вісімдесят два

82

2

сто тридцять вісім

138

3

сто тридцять шість

136

4

вісімдесят один

81

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

дев'яносто шість

96

2

сто двадцять п'ять

125

3

нуль

0

4

сорок вісім

48

Тернопільська обласна  організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

тридцять два

32

2

сто двадцять сім

127

3

сто один

101

4

вісімнадцять

18

Тернопільська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

шістдесят шість

66

2

дев'яносто вісім

98

3

дев'яносто три

93

4

сто двадцять чотири

124

Тернопільська територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

шістдесят чотири

64

2

тридцять

30

3

шістдесят один

61

4

сто п'ятдесят чотири

154

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ДОВІРА»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

сто тридцять сім

137

2

сто двадцять чотири

124

3

вісімдесят

80

4

вісімдесят вісім

88

Бучацька районна організація Народного Руху України
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

сто два

102

2

сто сорок три

143

3

двісті два

202

4

вісімдесят

80

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

сто шістнадцять

116

2

сорок шість

46

3

п'ятдесят чотири

54

4

сорок один

41

 

 

21) територіальні виборчі списки кандидатів від кожної місцевої організації політичної партії у кожному територіальному виборчому окрузі з порядком кандидатів у депутати, встановленим відповідно до частини другої статті 259 Кодексу:

 

Номер територіального виборчого округу

Порядковий номер кандидата в територіальному виборчому списку, встановлений за результатами виборів

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності), число, місяць, рік народження кандидата в депутати

Кількість голосів виборців поданих за кандидата в депутати

Відмітка
про обрання кандидата депутатом

Тернопільська територіальна організація Політичної партії " ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Головецький Володимир Ярославович 22.03.1964

131

Обрано

1

2

Біднюк Ольга Михайлівна 16.04.1980

87

 

1

3

Баран Ярослав Михайлович 20.03.1959

17

 

1

4

Михайлюк Віктор Ярославович 25.03.1982

30

 

1

5

Цьомик Світлана Михайлівна 05.10.1975

13

 

2

1

Юзьків Василь Петрович 02.01.1949

153

Обрано

2

2

Павлюк Василь Михайлович 29.07.1970

74

 

2

3

Данилюк Любов Станіславівна 29.03.1966

27

 

2

4

Бобин Ігор Романович 18.02.1964

23

 

2

5

Корнят Катерина Степанівна 14.10.1960

7

 

2

6

Обаранчук Раїса Миколаївна 12.11.1970

15

 

2

7

Федьків Тетяна Михайлівна 08.12.1999

9

 

3

1

Фецич Галина Василівна 21.05.1979

83

Обрано

3

2

Павлюк Володимир Миколайович 14.04.1961

73

 

3

3

Кравчук Зоряна Романівна 22.07.1976

73

 

3

4

Тимчишин Ігор Степанович 03.01.1986

49

 

3

5

Злепко Марія Іванівна 15.03.1977

26

 

4

1

Кривулич Володимир Васильович 05.11.1967

118

Обрано

4

2

Бучинський Володимир Васильович 21.08.1964

90

 

4

3

Пристайко Ольга Василівна 03.06.1987

22

 

4

4

Штепула Валентина Василівна 12.01.1970

40

 

4

5

Ковальчук Галина Василівна 12.02.1970

0

 

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Мулик Михайло Михайлович 24.02.1958

47

 

1

2

Бриль Галина Петрівна 23.07.1971

10

 

1

3

Шевчук Ольга Іванівна 13.05.1987

7

 

1

4

Марків Іван Миколайович 02.01.1960

3

 

1

5

Войтах Аліна Володимирівна 19.09.1989

2

 

2

1

Світлик Олег Степанович 02.01.1980

10

 

2

2

Богачик Людмила Романівна 03.07.1971

39

 

2

3

Пастух Валентина Степанівна 01.05.1976

15

 

2

4

Вівчарук Володимир Богданович 05.05.1980

8

 

2

5

Шевчук Галина Петрівна 22.09.1961

17

 

4

1

Литвинюк Галина Іванівна 26.02.1971

11

 

4

2

Василик Богдан Петрович 14.02.1953

10

 

4

3

Гаврилів Надія Іванівна 01.09.1962

3

 

4

4

Янківська Ольга Миколаївна 05.02.1966

8

 

4

5

Павлюк Роман Степанович 11.05.1963

3

 

Тернопільська обласна  організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Дмитрусь Анастасія Львівна 30.06.1974

5

 

1

2

Кравчук Степан Ярославович 28.10.1975

4

 

1

3

Денис Оксана Михайлівна 26.08.1999

9

 

1

4

Іванюк Галина Володимирівна 01.01.1961

3

 

1

5

Федьків Андрій Михайлович 12.12.2001

0

 

2

1

Демах Володимир Васильович 08.09.1975

8

 

2

2

Макарук Василь Васильович 27.10.1971

37

 

2

3

Подолян Ігор Михайлович 31.05.1981

29

 

2

4

Мотрук Олеся Василівна 08.07.1999

7

 

2

5

Лозин Лідія Михайлівна 25.02.1968

10

 

2

6

Мисів Олександр Ігорович 25.10.1997

12

 

3

1

Джердж Василь Федорович 06.10.1952

31

 

3

2

Москалик Павло Петрович 24.08.1959

1

 

3

3

Боднарук Михайло Іванович 11.09.1955

13

 

3

4

Злепко Вікторія Василівна 13.10.1999

15

 

3

5

Гнатківська Ганна Іванівна 11.06.1969

10

 

4

1

Василик Анжела Василівна 25.04.1993

5

 

4

2

Лозин Зоряна Іванівна 20.12.1992

1

 

4

3

Гузовський Василь Павлович 13.03.1961

0

 

4

4

Дзівульська Анастасія Федорівна 01.12.1988

3

 

4

5

Карач Іван Михайлович 17.02.1971

5

 

Тернопільська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє"
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Кавецький Роман Іванович 08.03.1976

29

 

1

2

Кіндрат Василь Ярославович 12.08.1962

11

 

1

3

Кавецький Олег Романович 16.01.1998

3

 

1

4

Дутчак Ірина Іванівна 28.07.1976

17

 

2

1

Кухар Ніна Іванівна 15.06.1984

8

 

2

2

Яцина Ольга Іванівна 30.09.1953

25

 

2

3

Малик Марія Михайлівна 23.04.1982

10

 

2

4

Кандюк Іван Степанович 21.12.1955

15

 

2

5

Лопушняк Ігор Сергійович 09.07.1983

12

 

3

1

Гуцул Володимир Васильович 10.03.1969

39

 

3

2

Велещук Петро Васильович 11.09.1991

0

 

3

3

Гнатюк Руслана Іванівна 19.11.1975

28

 

3

4

Данилюк Марія Михайлівна 14.11.1972

8

 

3

5

Базиволяк Марія Михайлівна 14.09.1986

5

 

4

1

Ковбас Анатолій Володимирович 05.05.1978

75

 

4

2

Базилюк Сергій Васильович 12.12.1985

24

 

4

3

Стефанюк Ігор Михайлович 23.03.1949

2

 

4

4

Дрозінська Галина Володимирівна 19.12.1981

9

 

4

5

Фещак Наталія Іванівна 20.09.1988

0

 

Тернопільська територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Кіндрат Іван Васильович 26.05.1969

23

 

1

2

Шпуняр Василь Михайлович 13.07.1962

6

 

1

3

Тихоліз Володимир Іванович 17.05.1965

6

 

1

4

Петрович Маріана Іванівна 29.06.1991

7

 

1

5

Підгурська Ольга Степанівна 18.01.1974

9

 

2

1

Вуїв Ольга Миколаївна 07.05.1975

5

 

2

2

Микитчак Ольга Михайлівна 13.05.1961

9

 

2

3

Халус Ігор Миколайович 04.05.1972

7

 

2

4

Фещак Сергій Петрович 24.01.1978

1

 

2

5

Кирис Віктор Богданович 27.01.1990

4

 

3

1

Бубнів Сергій Михайлович 18.08.1983

19

 

3

2

Панькуш Галина Богданівна 15.12.1975

2

 

3

3

Бубнів Василь Іванович 10.01.1995

10

 

3

4

Панькуш Марія Степанівна 02.01.1977

5

 

3

5

Гусак Василь Дмитрович 26.08.1957

12

 

4

1

Білак Роман Володимирович 28.05.1988

109

 

4

2

Бучинська Ярослава Богданівна 19.01.1963

4

 

4

3

Несповита Надія Іванівна 14.02.1975

4

 

4

4

Деркач Михайло Васильович 11.03.1982

5

 

4

5

Янківський Віктор Степанович 18.08.1991

20

 

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ДОВІРА»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Сенів Іван Васильович 04.10.1959

52

 

1

2

Велитик Галина Степанівна 11.11.1958

18

 

1

3

Гузовський Богдан Іванович 21.08.1962

34

 

1

4

Михайлюк Іван Степанович 17.03.1951

6

 

1

5

Шеремета Лідія Михайлівна 27.09.1964

12

 

2

1

Михайловський Михайло Васильович 14.03.1962

27

 

2

2

Труш Надія Володимирівна 05.01.1992

9

 

2

3

Непіп Олександра Петрівна 23.02.1964

23

 

2

4

Паращук Марія Степанівна 28.08.1974

21

 

2

5

Лесюк Іван Степанович 14.03.1963

5

 

2

6

Качуровська Надія Володимирівна 19.09.1965

28

 

3

1

Стрільчук Тетяна Степанівна 27.03.1986

32

 

3

2

Сакалюк Михайло Ярославович 29.09.1967

11

 

3

3

Лібич Степан Іванович 25.04.1967

21

 

3

4

Погрібна Лілія Василівна 24.01.1986

1

 

3

5

Слободян Іван Васильович 19.01.1967

6

 

4

1

Дармограй Володимир Михайлович 07.01.1958

17

 

4

2

Федишин Надія Василівна 24.08.1967

8

 

4

3

Дармограй Надія Михайлівна 27.10.1962

14

 

4

4

Солянюк Роман Михайлович 13.10.1979

5

 

4

5

Коростіль Володимир Йосипович 13.08.1972

7

 

4

6

Кривулич Ольга Іванівна 02.09.1961

12

 

4

7

Агащук Михайло Васильович 03.03.1965

9

 

4

8

Пронюк Світлана Йосипівна 17.08.1967

5

 

4

9

Сеник Богдан Михайлович 05.02.1960

4

 

Бучацька районна організація Народного Руху України
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Красножона Наталя Тарасівна 03.10.1977

11

 

1

2

Мацькевич Ольга Володимирівна 26.11.1988

8

 

1

3

Пелех Наталія Орестівна 14.03.1981

12

 

1

4

Панькевич Іван Іванович 24.06.1981

9

 

1

5

Крижановський Ярослав Романович 13.04.1983

31

 

1

6

Хомко Наталія Василівна 07.08.1985

9

 

2

1

Рожелюк Василь Михайлович 26.12.1969

40

 

2

2

Лопушняк Сергій Іванович 26.07.1960

11

 

2

3

Бандусяк Іван Анатолійович 15.06.1999

1

 

2

4

Дутчин Ганна Василівна 11.04.1989

11

 

2

5

Стасюк Любов Степанівна 02.05.1964

25

 

2

6

Стовпюк Микола Іванович 17.02.1986

32

 

3

1

Джердж Іван Михайлович 09.07.1988

54

 

3

2

Торончук Ярослав Дмитрович 02.05.1969

47

 

3

3

Рожелюк Василь Михайлович 14.01.1979

23

 

3

4

Скрипник Інна Володимирівна 18.01.1993

3

 

3

5

Чопик Тетяна Іванівна 20.07.1987

5

 

3

6

Іванишин Богдан Михайлович 25.06.1990

44

 

4

1

Гнатківський Віктор Васильович 05.06.1976

47

 

4

2

Лісовський Ярослав Іванович 16.10.1982

3

 

4

3

Шиманська Людмила Михайлівна 05.10.1973

4

 

4

4

Павлишин Ніна Іванівна 04.02.1983

0

 

4

5

Штанграт Ольга Василівна 08.11.1969

12

 

4

6

Віцінгловський Юрій Миколайович 06.05.1962

2

 

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Карач Володимир Васильович 06.02.1968

13

 

1

2

Крисюк Леся Іванівна 27.05.1987

49

 

1

3

Мацькевич Володимир Іванович 01.03.1965

22

 

1

4

Кіндрат Марія Петрівна 04.12.1989

2

 

1

5

Мельник Світлана Ярославівна Світлана Ярославівна 21.09.1975

13

 

2

1

Демах Іван Васильович 07.07.1988

5

 

2

2

Яцина Іван Іванович 06.07.1983

7

 

2

3

Хартоняк Василь Петрович 14.01.1982

11

 

2

4

Богачик Ольга Михайлівна 06.04.1996

4

 

2

5

Мариновська Іванна Михайлівна 19.06.1987

13

 

3

1

Андрієвський Ярослав Володимирович 03.05.1961

14

 

3

2

Дорож Наталія Василівна 08.07.1987

12

 

3

3

Лисик Михайло Петрович 26.08.1991

5

 

3

4

Вуїв Марія Василівна 12.11.1991

3

 

3

5

Юзьків Ігор Васильович 25.07.1999

14

 

4

1

Стефанюк Андрій Васильович 05.06.1996

18

 

4

2

Лопушняк Наталія Василівна 29.05.1983

12

 

4

3

Стефанюк Любов Василівна 07.02.1967

2

 

4

4

Дем'янюк Богдан Петрович 11.04.1989

1

 

4

5

Предчук Віталій Володимирович 21.09.2000

5

 

 

22) депутатами в територіальних виборчих округах обрано[2]*:

з/п

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутата

Рік народження

Освіта

Посада

(заняття), місце роботи

Партійність

Місце проживання

Територіальний виборчий округ,  у якому обраний депутат

Назва місцевої організації політичної партії,
від якої обрано депутата

1

Головецький Володимир Ярославович

1964

вища

Начальник  районної ветеринарної лікарні Бучацька  районна  ветеринарна лікарня

член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , с.Скоморохи

1

Тернопільська територіальна організація Політичної партії " ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

2

Юзьків Василь Петрович

1949

вища

Лікар –анестізіолог КНП «Золотопотіцька районна  лікарня»

член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , селище міського типу Золотий Потік,

2

Тернопільська територіальна організація Політичної партії " ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

3

Фецич Галина Василівна

1979

вища

Провідний спеціаліст відділу організаційної роботи, діловодства та контролю Золотопотіцька  селищна рада

член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , с.Возилів

3

Тернопільська територіальна організація Політичної партії " ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

4

Кривулич Володимир Васильович

1967

вища

Директор Космиринська ЗОШ І-ІІ ступенів

член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , с.Космирин

4

Тернопільська територіальна організація Політичної партії " ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

 

 

23) кількість мандатів, які підлягають розподілу в єдиному багатомандатному виборчому окрузі, визначена відповідно до частини першої статті 260 Кодексу[3]*

чотирнадцять

 

 

14

(прописом)

 

 

(цифрами)

24) загальна кількість невикористаних голосів виборців, поданих у єдиному багатомандатному виборчому окрузі на підтримку єдиного виборчого списку від кожної місцевої організації політичної партії, яка бере участь у розподілі мандатів, визначена відповідно до частини другої статті 260 Кодексу:

з/п

Назва місцевої організації політичної партії

(у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Загальна кількість невикористаних голосів виборців, поданих у єдиному багатомандатному виборчому окрузі
на підтримку єдиного виборчого списку кандидатів від  місцевої організації політичної партії,
яка бере участь у розподілі мандатів

(цифрами)

1

Тернопільська територіальна організація Політичної партії " ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

437

2

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"

269

3

Тернопільська обласна  організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

278

4

Тернопільська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє"

381

5

Тернопільська територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка

309

6

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ДОВІРА»

429

7

Бучацька районна організація Народного Руху України

527

8

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

257

25) кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами в депутати, включеними до єдиного виборчого списку від кожної місцевої організації політичної партії, яка бере участь у розподілі мандатів:

з/п

Назва місцевої організації політичної партії

(у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Кількість депутатських мандатів, які гарантовано отримує місцева організація політичної партії

Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами

в депутати, включеними до єдиного виборчого списку кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії, яка бере участь у розподілі депутатських мандатів

1

Тернопільська територіальна організація Політичної партії " ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

1

2

2

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"

1

1

3

Тернопільська обласна  організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

1

1

4

Тернопільська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє"

1

2

5

Тернопільська територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка

1

2

6

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ДОВІРА»

1

2

7

Бучацька районна організація Народного Руху України

1

3

8

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

1

1

26) депутатами в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиними виборчими списками місцевих організацій політичних партій обрано:

з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутата

Рік народження

Освіта

Посада

(заняття), місце роботи

Партійність

Місце проживання

Назва місцевої організації політичної партії,
від якої обрано депутата

1

Григоришин Василь Михайлович

1959

вища

Керуючий справами Бучацька районна рада

член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , с.Соколів

Тернопільська територіальна організація Політичної партії " ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

2

Штепула Валентина Василівна

1970

вища

Директор Стінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , с.Стінка

Тернопільська територіальна організація Політичної партії " ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

3

Кравчук Зоряна Романівна

1976

вища

Бухгалтер ПП «Костільники»

член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , с.Костільники

Тернопільська територіальна організація Політичної партії " ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

4

Заріцька Надія Романівна

1957

вища

В.о. генерального директора (лікар) КНП Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина"

член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , селище міського типу Золотий Потік,

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"

5

Богачик Людмила Романівна

1971

професійно-технічна

Медична сестра Золотопотіцька лікарня

безпартійна

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , селище міського типу Золотий Потік,

Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"

6

Дем’янчук Уляна Тарасівна

1981

вища

Вчитель Зеленська ЗОШ I-II ст.

член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , с.Миколаївка

Тернопільська обласна  організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

7

Макарук Василь Васильович

1971

професійно-технічна

тимчасово не працює тимчасово не працює

член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

с.Губин, Бучацький район, Тернопільська обл

Тернопільська обласна  організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

8

Поврозник Юрій Зіновійович

1970

вища

Засту пник голови Золотопо тіцька сільська рада

безпартійний

с.Миколаї вка, Чортків ський,  р-н, Тернопіль ська, обл.

Тернопільська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє"

9

Кавецький Роман Іванович

1976

вища

Тимчасово не  працює Тимчасово не  працює

безпартійний

с.Соколів, Чортків ський р-н, Тернопіль ська обл.

Тернопільська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє"

10

Кіндрат Василь Ярославович

1962

вища

Тимчасово не  працює Тимчасово не  працює

безпартійний

с.Русилів, Чортків ський р-н, Тернопіль ська обл.

Тернопільська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє"

11

Сеник Леся Василівна

1982

вища

Завуч Возилівська ЗОШ І-ІІ ступенів

безпартійна

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , с.Возилів

Тернопільська територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка

12

Кіндрат Іван Васильович

1969

вища

Директор ДПОКА «Лісовий»

член Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка"

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , с.Скоморохи

Тернопільська територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка

13

Вуїв Ольга Миколаївна

1975

вища

Швея Швейний цех

безпартійна

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , селище міського типу Золотий Потік,

Тернопільська територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка

14

Петрів Іван Васильович

1965

вища

тимчасово не працює тимчасово не працює

безпартійний

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , селище міського типу Золотий Потік,

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ДОВІРА»

15

Михайловський Михайло Васильович

1962

вища

лікар - стоматолог приватний підприємець

безпартійний

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , селище міського типу Золотий Потік,

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ДОВІРА»

16

Стрільчук Тетяна Степанівна

1986

професійно-технічна

Художній керівник Сновидівського СБК Сновидів СБК

безпартійна

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , с.Сновидів

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ДОВІРА»

17

Навроцький Микола Григорович

1950

вища

Лікар-невропатолог КНП «Золотопотіцька районна лікарня» БРР

член Політичної партії "Народний Рух України"

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , селище міського типу Золотий Потік,

Бучацька районна організація Народного Руху України

18

Панькевич Іван Іванович

1981

професійно-технічна

тимчасово не працює тимчасово не працює

безпартійний

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , с.Соколів

Бучацька районна організація Народного Руху України

19

Гнатківський Віктор Васильович

1976

вища

ФОП ФОП

безпартійний

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , с.Млинки

Бучацька районна організація Народного Руху України

20

Шиманська Людмила Михайлівна

1973

вища

Медична сестра Космиринська ЗОШ І-ІІ ступенів

безпартійна

Україна, 48461, Тернопільська обл., Бучацький р-н. , с.Космирин

Бучацька районна організація Народного Руху України

21

Крисюк Андрій Іванович

1993

вища

Головний спеціаліст Золотопотіцька селищна  рада

безпартійний

Золотопотіцька селищна  рада

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

22

Демах Іван Васильович

1988

вища

Майстер ПрАТ "Тернопільгаз"

безпартійний

смт Золотий Потік, Чортківський р-н, Тернопільська обл.

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь