Тернопільська область, Бучацький район

Статут Золотопотіцької селищної об’єднаної територіальної громади Бучацького району, Тернопільської області

ПРЕАМБУЛА

Статут Золотопотіцької селищної об’єднаної територіальної громади (далі – Статут) є основним нормативно-правовим актом територіальної громади, що діє на її території і визначає принципи та порядок діяльності територіальної громади та її органів .

Золотопотіцька селищна рада від імені об’єднаної територіальної громади, всіх мешканців смт.Золотий Потік, сіл: Скоморохи, Соколів, Русилів, Сокілець, Миколаївка, Губин, Костільники, Возилів, Сновидів, Рублин, виражаючи волю територіальної громади, прагнучи:

• створити правові основи громадської єдності та ефективного управління територіальною громадою;
  • зберегти для майбутніх поколінь історичні, культурні та природні надбання;
  • забезпечити достойний рівень комунальних, соціальних, гуманітарних та інших послуг в межах території громади;
  • бережливе ставлення всіх мешканців громади до власних та колективних ресурсів;
  • зберегти та посилити місцевий патріотизм;
  • пам’ятаючи про свою відповідальність перед Богом  та громадою

керуючись  Конституцією  України, Європейською хартією  місцевого самоврядування, законів України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативно-правових актів приймає цей Статут, як основний правовий акт Золотопотіцької селищної об’єднаної територіальної громади.

Завантажити повну версію