На Бучаччині зарплату у понад 10 тисяч грн обіцяють ветлікарю та електромонтеру. Є робота й для осіб з інвалідністю

Дата: 30.07.2021 10:48

На Бучаччині  зарплату у понад 10 тисяч грн обіцяють ветлікарю та електромонтеру. Є робота й для осіб з інвалідністю

З початку 2021 року через службу зайнятості Бучаччини 152 роботодавці шукали працівників на 531 вакансію. Серед них майже половина - із заробітною платою від мінімальної до середньої по області.

Так, зарплату у 10 тис. грн.. пропонують лікарю ветеринарному та завідувачу складу, 12 тис. грн. - електромонтеру з ремонту й обслуговування електрообладнання, 15 тис. грн. – водію навантажувача. За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників у сільському господарстві, сферах виробництва та надання послуг.

На 29 липня 2021 року на Бучаччині є 39 актуальних вакансій. Найбільший попит мають: лікарі, електромонтери, водії автотранспортних засобів, підсобні робітники, інженери, менеджери, тренери та майстри виробничого навчання. Серед них є місця праці й для осіб з інвалідністю –  роботодавці шукають водія та слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів.

Бучацька районна філія

Тернопільського обласного центру зайнятості (телефон 2-20-26)