Cемінар для роботодавців «Соціальне партнерство на ринку праці. Взаємовідносини між служ-бою зайнятості та роботодавцями на сучасному етапі»

Дата: 25.06.2021 08:09

Міністерство соціальної політики України

Державна служба зайнятості

(Центральний апарат)

Тернопільський обласний центр зайнятості

Бучацька районна філія

вул. Міцкевича, 2, м. Бучач, Тернопільська обл., 48402 ,тел./факс 2-17-84

Е – mail: bucha_tr@dcz.gov.ua     Код  ЄДРПОУ  42173696

Тернопільський ОЦЗ

Відділ організаційно –

інформаціної роботи та

архівної справи

Інформація для заповнення ВЕБ-сторінки

НОВИНИ

24 червня 2021 року, об 1100 год,  в приміщенні Бучацької районної філії Тернопільського ОЦЗ відбувся семінар для роботодавців «Соціальне партнерство на ринку  праці. Взаємовідносини між службою зайнятості та роботодавцями на сучасному етапі». Захід відбувся за участю начальника відділу обслуговування громадян № 3 (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Михайла Бобина. Взяли участь у заході представники 8 роботодавців – ринкоутворюючих підприємств: ТЗОВ «Бучацький сирзавод», ТОВ «Бучачагрохлібпром», ФГ «Гадз», ТЗОВ «Рембуддільниця», ПП «Золотопотіцьке», ФГ «Весела гора», МПП «Смолоскип», ТЗОВ «Кам’яні справи».

Семінар був проведений з метою зміцнення співпраці з ринкоутворюючими підприємствами, презентації послуг служби зайнятості та якісного  покращення надання послуг  роботодавцям,  а також розширення публічності  у діяльності філії центру зайнятості.

У ході семінару директором філії Олександрою Откидач та відповідальними фахівцями було презентовано послуги й нові підходи в роботі служби зайнятості, обговорено  шляхи  спільної діяльності філії  та роботодавців щодо сприяння працевлаштуванню, посилення соціального захисту громадян, а також професійної підготовки осіб із числа клієнтів центру зайнятості на замовлення роботодавця. Представник Пенсійного Фонду розповів про облік страхового стажу та електронні трудові книжки, звернув увагу на важливості легалізації трудових відносин.

Директор                                                    О.ОТКИДАЧ

Шпак, 03544 22026