06 Листопада, 2023 р., 11:53
Єдиний рахунок – це один рахунок для сплати податків, зборів, інших платежів, що контролюються ДПС, та єдиного внеску. Його використання передбачене ст. 35 1 Податкового кодексу України.
06 Листопада, 2023 р., 08:27
Українці, які потребують розв’язання питань щодо володіння чи користування землею, можуть безоплатно отримати консультацію юриста від системи безоплатної правничої допомоги. З початку року такою можливістю скористались понад 17 тисяч українців.
01 Листопада, 2023 р., 09:15
1 листопада відзначаємо річницю Листопадового Чину.
26 Жовтня, 2023 р., 12:17
     30 жовтня 2023 року з 10 год. представники Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України працюватимуть у Золотопотіцькій  громаді, за адресою: вул. Д.Галицького, 124 (приміщення комунальної установи “Центр надання соціальних послуг Золотопотіцької селищної ради”)
26 Жовтня, 2023 р., 11:08
З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні буде проведено другий етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, співорганізатором якого є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».
26 Жовтня, 2023 р., 09:49
У соціальних мережах з'явилося відео, щодо отримання військовослужбовцями земельних ділянок площею по 2 га із земель сільськогосподарського призначення, що знаходяться у селі Губин, Чортківського району, Тернопільської області.
25 Жовтня, 2023 р., 09:50
На 23 жовтня 2023 року місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонували шукачам роботи 1758 актуальних вакансій від роботодавців регіону. З них – 14,4% із заробітною платою вищою від середньої по області.
24 Жовтня, 2023 р., 11:35
За січень-вересень 2023 року в Тернопільському обласному центром зайнятості було видано, продовжено термін дії чи внесено зміни до 27 дозволів на застосування праці іноземних громадян та осіб без громадянства. Найбільше дозволів на працевлаштування в Україні отримали громадяни Туреччини, Вірменії, США та Польщі.
19 Жовтня, 2023 р., 16:27
19 жовтня в приміщенні Бучацького управління відбувся воркшоп для осіб з числа безробітних на тему "Переваги та етапи кар'єрного планування" із делегуючими заходу Наталією Гіль - кар’єрною радницею Благодійної організації Благодійного Фонду  “ ПОСМІШКА“ та тренера  Марії Вербицької.