24 Грудня, 2023 р., 12:28
Дорогі земляки! Щиро вітаю вас із Різдвяними святами та прийдешнім Новим роком!
21 Грудня, 2023 р., 14:51
З усіх околиць громади приїхали рідні загиблих Героїв та зібралися небайдужі люди, чий спокій боронили захисники.
21 Грудня, 2023 р., 11:13
Термін «торгівля людьми» передбачає різні види та форми експлуатації людини, які наводяться як міжнародними нормативно-правовими документами, так і законодавством України
20 Грудня, 2023 р., 14:07
З цією почесною місією до селищної ради завітали пластуни Станиця Бучач, аби поділитись теплом і нагадати, що світло завжди долає темряву, а добро перемагає зло.
19 Грудня, 2023 р., 11:00
Золотопотіцька селищна рада   згідно листа Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Тернопільській області № 1-3-16/616-23 від 04.12.2023  доводить до відома суб’єктів аквакультури (орендарі, які займаються вирощуванням риби та інших водних біоресурсів на території громади) про необхідність заповнення нової форми звіту «Звіт про аквакультуру за 20__рік» форма № 1А-аквакультура (річна), затвердженого Міністерством аграрної політики та продовольства України від 11.09.2023 № 1655. Наголошуємо про   необхідність подання вищевказаної звітності до Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Тернопільській області у паперовому вигляді не пізніше 10 січня 2024 року. Також   повідомляємо про зміну юридичної адреси Управління, яке зараз знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Бродівська, 17. Для детальної інформації звертатись за телефоном 097 427 85 95 контактна особа Сергій СЕНИК.
11 Грудня, 2023 р., 12:06
Кібершахраї обкрадають користувачів, використовуючи хитрі методи залучення. Отримавши пропозиції заробити гроші за "лайки" та репости, ви потрапляєте на гачок зловмисників. Їхня мета - отримати доступ до вашої банківської картки або вас обдурити покупкою товару за "супер вигідними цінами". Не ловіться на цей гачок!
07 Грудня, 2023 р., 18:48
Дата, яка об’єднує не тільки депутатів селищної ради, працівників апарату і виконавчих органів та старост, а й всіх громадян, які переймаються проблемами та добробутом нашої територіальної громади і роблять все задля Перемоги.
06 Грудня, 2023 р., 07:02
Це ще одна нагода подякувати тим, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.
05 Грудня, 2023 р., 07:33
В умовах війни, добрі справи волонтерів неможливо оцінити в жодному еквіваленті. Волонтерський рух – сила, яка допомагає пройти нашій країні найскладніші випробування.