Головне управління ПФУ інформує! Щодо періоду, за який враховується дохід для призначення житлової субсидії

Дата: 19.10.2023 15:02

Для розрахунку житлової субсидії середньомісячний сукупний дохід осіб враховується:

• у разі, коли житлова субсидія призначається з початку неопалювального сезону – за ІІІ і IV квартали попереднього календарного року;
  • у разі, коли житлова субсидія призначається з початку опалювального сезону – за І і ІІ квартали  поточного календарного року;
  • у разі, коли житлова субсидія призначається не з початку опалювального (неопалювального) сезону – за два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням житлової субсидії.

Житлова субсидія на придбання скрапного газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається виходячи з розміру доходу осіб за попередній календарний рік.

Головне управління Пенсійного фонду України

в Тернопільській області