Тернопільська область, Бучацький район

Державні закупівлі

Комітет з конкурсних торгів  Золотопотіцької селищної ради ( далі по тексту ККТ)  повідомляє  про те, що протоколом засідання  ККТ  від 08.02.2016 року , протокол №1  затверджено: 1) річний план  закупівель  на 2016 рік ; 2) проведення  переговорної працедури закупівель  на природній газ, електроенегію для потреб закладів освіти, культури, первинної смедичної допомоги, позашкільних закладів на 2016 рік .  З протоколами  можна ознайомится  в Золотопотіцькій селищній раді ( ККТ) .

15:52 10.02.2016

Оголошення

Золотопотіцька селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад спеціаліста-юриста та спеціаліста-землевпорядника І категорії. Бажаючі взяти  участь у конкурсі подають на ім'я голови конкурсної комісії селищної ради заяву, до якої додають особову картку (ф.П-2 ДС) з додатками, копії документів про освіту. відомості про доходи та зобов'язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім'ї,копію 1,2,11 сторінок паспорта, 2 фотографії розміром 4х6 см.

15:42 10.02.2016