П О С Т А Н О В А   №0 9

Дата: 25.09.2020 17:25

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

ЗОЛОТОПОТІЦЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П О С Т А Н О В А

16 год. 45 хв.

25  вересня 2020 року                                                                            №0 9

Про реєстрацію кандидатів на посаду селищного голови Золотопотіцької об’єднаної територіальної громади на місцевих виборах 25 жовтня 2020р.

До Золотопотіцької селищної територіальної виборчої комісії Чортківського району Тернопільської області 17 вересня 2020 року надійшла заява про  реєстрацію кандидатом на посаду селищного шляхом самовисування документами.

Розглянувши зазначені документи, Золотопотіцька селищна територіальна виборча комісія Чортківського району , Тернопільської області встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи викладене, відповідно до статей, частини другої статті 216, статті 217 , частина шоста статті 221, частини першої, статті 224, частин першої – дев’ятої статті 229 Виборчого кодексу України , керуючись статтями 36, 37 Виборчого кодексу України, постановами Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року №173 та від 25 серпня 2020 року № 200, Золотопотіцька селищна територіальна виборча комісія Чортківського району , Тернопільської області постановляє:

1. Зареєструвати кандидата на посаду селищного голови Золотопотіцької об’єднаної територіальної громади на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, згідно з додатком.

2. Копію цієї постанови та посвідчення відповідного  кандидата на посаду, селищного голови, встановленої форми видати кандидату (висунутому шляхом самовисування).

3. Цю постанову оприлюднити на стенді офіційних матеріалів комісії.

4. Відомості про зареєстрованого кандидата на посаду селищного голови Золотопотіцької об’єднаної територіальної громади, надати відповідному органу ведення Державного реєстру виборців для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Голова Золотопотіцької селищної ТВК :      ___________________  О.О.Чернега

Чортківського району Тернопільської області

Секретар засідання:                                      ___________________ Г. І.Шестерняк

Додаток № 1
до постанови Золотопотіцької селищної територіальної виборчої комісії Чортківського району Тернопільської області
від 25 вересня 2020 року № 09

ПЕРЕЛІК

зареєстрованих кандидатів на посаду селищного голови Золотопотіцької об’єднаної територіально громади Чортківського району Тернопільської області  на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності)

Усі попередні прізвища, власні імена, по батькові та дати їх зміни кандидатом

Число,
місяць, рік народження (дд.мм.рррр)

Місце народження

Громадянство

Партійність

(заняття)

Місце роботи

Місце проживання

Суб’єкт висування кандидата
(назва місцевої організації політичної партії або самовисування)

Відомості про наявність чи відсутність судимості
(наявна або відсутня)

Бойко Іван Миколайович

08.11.1963

с. Соколів, Бучацького р-н, Тернопільської обл.

Громадянин

України