30 Жовтня, 2018 р., 10:23
Павле Дмитровичу, доброго вам дня! Ми з дружиною прожили разом 12 років, маємо спільну дитину. Однак, так сталося, що вирішили далі жити окремо. В принципі претензій одне до одного у нас немає, і ми готові розійтися без скандалів. Скажіть будь ласка, чи можемо ми самі розділити майно без звернення до суду? І чи впливає на розділ те, з ким живуть діти? Дякую вам за відповідь.
25 Жовтня, 2018 р., 08:58
Порядок виконання в Україні судових доручень іноземних судів
17 Жовтня, 2018 р., 14:46
Плачу аліменти справно вже 2 роки, але колишня дружина не дає бачитись із сином. Що мені робити?
17 Жовтня, 2018 р., 14:38
Сьогодні Міністерство юстиції запустило ініціативу «Сімейні радники» – нову спільну ініціативу Мін’юсту, системи Безоплатної правової допомоги та громадськості, спрямовану на забезпечення захисту прав громадян у сфері сімейного права.
17 Жовтня, 2018 р., 14:36
Право оренди реєструють державні реєстратори прав виконавчих органів сільських, селищних та міських рад, районних державних адміністрацій, акредитованих суб’єктів державної реєстрації або нотаріуси.
11 Жовтня, 2018 р., 14:25
ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРИ УКЛАДЕННІ ДОГОВОРУ ПРО ОРЕНДУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ»
09 Жовтня, 2018 р., 15:31
ПРО ЕФЕКТИВНИЙ АЛЬТЕРНАТИВНИЙ МЕХАНІЗМ ЗАХИСТУ ТА ПОНОВЛЕННЯ ПОРУШЕНИХ КОРПОРАТИВНИХ ТА МАЙНОВИХ ПРАВ
09 Жовтня, 2018 р., 15:29
Пане міністре, вже кілька місяців не можу знайти роботу. Чи маю я право на допомогу по безробіттю?
09 Жовтня, 2018 р., 10:27
Заходи з виконання Антикорупційної програми Золотопотіцької об’єднаної територіальної громади