A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Золотопотіцька громада
Тернопільська область, Бучацький район

Надзвичайно приємно побачити наших односельчан серед призерів конкурсу.

Дата: 20.03.2017 23:18
Кількість переглядів: 104

Міністерство освіти і науки України
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
НАКАЗ
м. Київ
«27» травня 2016 р. № 46
Про підсумки проведення Всеукраїнського
заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів
«Моя країна – Україно!»
Згідно з Планом всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми
та учнівською молоддю на 2015/2016 навчальний рік за основними напрямами позашкільної
освіти у 2016 році було проведено Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів
«Моя країна – Україно!»
Метою конкурсу стали пошук та розкриття нових юних талантів, формування в
учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і
культурному житті країни, розвитку пізнавальної та творчої діяльності дітей, формування
екологічної культури.
За умовами конкурсу передбачено виявлення, популяризацію та пропаганду кращих
робіт юних фотоаматорів, подальший розвиток фотоаматорства серед учнівської молоді,
зокрема розміщення на сайті НЕНЦ та на сторінках науково-художнього журналу для дітей та
юнацтва «Паросток» тощо.
На конкурс було надіслано понад 2150 робіт з 20 областей України: Волинської,
Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-
Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Полтавської,
Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької.
Конкурс проводився за наступними номінаціями: портрет, пейзаж, фото рослин, фото
тварин, жанрове фото, позажанрове фото та експериментальне фото (із застосуванням
програми Adobe Photoshop) в молодшій (7-10 р.), середній (11-14 р.), старшій (15-18р.)
вікових групах.
Журі конкурсу відмічено високий рівень виконання конкурсних робіт учасниками всіх
вікових категорій. Разом з тим, за висновками журі, окремі учасники конкурсу не
дотримались вимог при оформленні робіт.
На підставі підсумкового рішення журі конкурсу
НАКАЗУЮ:
І. Нагородити грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської
молоді Міністерства освіти і науки України за зайняте І місце у номінації «Жанрове
фото»:
молодша вікова група
1. Жалобу Юлію, вихованку Сторожинецького районного центру еколого-
натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької області;
2. Падалка Владислава, учня Кам'янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої
школи № 5 з поглибленим вивченням інформатики Хмельницької області;
3. Буряк Катерину, ученицю Криворізької загальноосвітньої школи № 108
Дніпропетровської області;
4. Криворучка Артема, вихованця Олександрівської станції юних техніків
Олександрівського району Кіровоградської області.
середня вікова група
1. Чечулу Петра, вихованця Путильського районного центру дитячої та юнацької
творчості Чернівецької області (за серію фото);
2. Бакрев Георгіну, вихованку студії «Фокус» Банилово – Підгірнівської гімназії
Банилово-Підгірнівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької
області;
3. Лукову Катерину, вихованку Палацу творчості дітей та юнацтва м. Хмельницького
Хмельницької області;
4. Сугака Михайла, вихованця Тетіївського районного центру позашкільної освіти
Київської області;
5. Поліщука Івана, вихованця Тальнівського районного Будинку дітей та юнацтва
Тальнівської районної ради Черкаської області.
старша вікова група
1. Самотюк Мар'яну, вихованку Путильського районного центру дитячої та юнацької
творчості Чернівецької області.
за зайняте ІІ місце:
молодша вікова група
1. Глущенка Павла, вихованця Білопільського районного Центру дитячої та юнацької
творчості Сумської області;
2. Закржевську Анну, вихованку Енергодарського центру туризму, краєзнавства та
спорту Запорізької області;
3. Давидун Іванну, вихованку Красилівського районного Будинку творчості дітей та
юнацтва Хмельницької області;
4. Гребінника Даніїла, учня Криворізької загальноосвітньої школи № 89
Дніпропетровської області;
5. Вихованців гуртка «Юні друзі природи» Житомирського обласного центру еколого-
натуралістичної творчості учнівської молоді;
6. Яценко Валерію, вихованку комунального позашкільного навчального закладу
«Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» м. Кривого Рогу
Дніпропетровської області.
середня вікова група
1. Бассараб Злату, вихованку фотостудії «Погляд» Центру дитячої та юнацької творчості
м. Черкаси Черкаської області;
2. Бистро Тетяну, вихованку Роменського Центру позашкільної освіти та роботи з
талановитою молоддю Сумської області;
3. Гаркушу Яну, ученицю Градизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1
Глобинського району Полтавської області;
4. Тупчія Ігоря, вихованця дитячої відеостудії «Креатив» Таращанського районного
центру творчості дітей та юнацтва «Веселка» Київської області;
5. Рябцюн Іванну, вихованку Хустської районної станціі юних натуралістів Закарпатської
області;
6. Стульського Миколу вихованця комунального закладу «Міський центр еколого-
натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради» Волинської
області;
7. Плескача Олександра, вихованця комунального закладу «Центр дитячої та юнацької
творчості № 4 Харьківської міської ради» Харьківської області;
8. Козлову Катерину, ученицю Горішньошерівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів Заставнівського району Чернівецької області;
9. Івлєву Ліану, ученицю комунальної установи Пологівської гімназії «Основа»
Пологівської районної ради Запорізької області.
старша вікова група
1. Бєльську Аліну, вихованку фотостудії «Погляд» Центру дитячої та юнацької творчості
м. Черкаси Черкаської області;
2. Голяку Ірину, вихованку Центру позашкільної освіти відділу освіти Дубровицької
районної державної адміністрації Рівненської області;
3. Гришину Валерію, вихованку Конотопського міського центру дитячої та юнацької
творчості Сумської області;
4. Занько Катерину, вихованку Тернопільського обласного центру еколого-
натуралістичної творчості учнівської молоді;
5. Ликова Сергія, вихованця комунального позашкільного навчального закладу «Клуб
«Юний авіатор» м. Кривого Рогу Дніпропетровської області;
6. Левчук Наталію, вихованку Красилівського районного Будинку творчості дітей та
юнацтва Хмельницької області Хмельницької області.
за зайняте ІІІ місце:
молодша вікова група
1. Михальчук Владу, ученицю Піддубненської загальноосвітньої школи
Великоновосілківської районної ради Донецької області (за серію фото);
2. Созонюк Вікторію, вихованку Рівненського районного Центру дитячої та юнацької
творчості Рівненської районної ради Рівненської області;
3. Закружецького Руслана, вихованця Центру дитячої та юнацької творчості м.
Ульяновки Кіровоградської області;
4. Закржевську Анну, вихованку Енергодарського центру туризму, краєзнавства та
спорту Запорізької області;
5. Давидун Іванну, вихованку Красилівського районного Будинку творчості дітей та
юнацтва Хмельницької області;
6. Бондаренка Івана, учня З класу Токмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Токмацької міської ради Запорізької області;
7. Костенко Дарину, ученицю 2 класу комунального закладу «Дніпрорудненська
спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» м. Дніпрорудного Запорізької області;
8. Ваколюк Вікторію, ученицю Криворізької загальноосвітньої школи № 87
Дніпропетровської області;
9. Ялпачика Віталія, учня Мелітопольського навчально-виховного комплексу № 16
Мелітопольської міської ради Запорізької області.
середня вікова група
1. Прохорчука Кіріла, вихованця гуртка «Юні бджолярі» Сторожинецького районного
центру еколого-натуралістичної творчості Чернівецької області;
2. Чернея Ярослава, вихованця гуртка «Юні бджолярі» Сторожинецького районного
центру еколого-натуралістичної творчості Чернівецької області;
3. Гнатюк Діану, вихованку гуртка «Рослини – символи України» Первомайської міської
станції юних натуралістів Миколаївської області;
4. Тупчія Ігоря, вихованця дитячої відеостудії «Креатив» Таращанського районного
центру творчості дітей та юнацтва “Веселка” Київської області;
5. Кольдюбу Ірину, вихованку фотогуртка «Світлинка» Хмельницького палацу творчості
дітей та юнацтва Хмельницької області;
6. Ковтуна Олексія, учня 6 класу Криворізької загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №
105, вихованця гуртка «Берегиня» комунального позашкільного навчального закладу
«Станція юних натуралістів» м. Кривого Рогу Дніпропетровської області;
7. Мельника Данііла, вихованця фотогуртка «Світлинка» Хмельницького палацу
творчості дітей та юнацтва Хмельницької області;
8. Просяник Діану, вихованку фотостудії «Погляд» Центру дитячої та юнацької творчості
м. Черкаси Черкаської області;
9. Рахмістрюка Ігоря, вихованця Сторожинецького районного центру еколого-
натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької області;
10.Боль Катерину ученицю Кам'янець-Подільської загальноосвітньої школи I-III ступенів
№ 12 імені Л. Дмитерка Хмельницької області;
11. Кравчук Діану, вихованку гуртка «Юний фотоаматор» Красилівського
районного Будинку творчості дітей та юнацтва Хмельницької області;
12.Ружницьку Анастасію, ученицю Підгаєцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Тернопільської області (за серію фото);
13. Ходаковського Владислава, учня Пологівської гімназії «Основа» Пологівської
районної ради Запорізької області;
14. Созонюк Вікторію, вихованку Рівненського районного центру дитячої та
юнацької творчості Рівненської міської ради Рівненської області;
15.Неліпу Альону, ученицю Костянтинівського ліцею «Ерудит» Мелітопольського району
Запорізької області;
16. Сокола Данила, учня Криворізької загальноосвітньої школи №108
Дніпропетровської області.
старша вікова група
1. Блажевич Софію, ученицю Пашковецького навчально-виховного комплексу
«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад»
Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області;
2. Болотову Ольгу, вихованку комунального закладу «Центр дитячої та юнацької
творчості № 4 Харьківської міської ради» Харківської області;
3. Дудніка Антона, вихованця гуртка «Юний журналіст» Світловодського районного
центру дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області;
4. Говоруху Таїсію, вихованку гуртка народної пісні «Квіти Волині» Палацу учнівської
молоді Луцької міської ради Волинської області;
5. Карась Тетяну, вихованку гуртка «Флористика і фітодизайн інтер’єру» Волинського
обласного еколого-натуралістичного центру;
6. Муху Владислава, вихованця Білопільського районного Центру дитячої та юнацької
творчості Сумської області;
7. Цвіль Тетяну, вихованку гуртка «Самоврядування» Бориспільського районного
будинку дитячої та юнацької творчості Київської області;
8. Тимощук Олександру, вихованку гуртка «Біологія людини» комунального закладу
«Міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської
ради» Волинської області;
9. Шмагель Катерину, вихованку комунального позашкільного навчального закладу
«Центр дитячої та юнацької творчості «Дружба» м. Кривого Рогу Дніпропетровської
області;
10. Демах Ірину, вихованку Золотопотіцького центру позашкільної роботи з
учнівською молоддю Бучацького району Тернопільської області;
11. Болєстєву Олену, ученицю комунальної установи Пологівської гімназії
«Основа» Пологівської районної ради Запорізької області;
12. Аврамчук Катерину, вихованку комунального позашкільного навчального
закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» м. Кривого Рогу
Дніпропетровської області;
13. Василишина
Дмитра, учня комунального закладу «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ
ступенів № 1 Гуляйпільської районної ради» Запорізької області.
ІІ. Нагородити грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської
молоді Міністерства освіти і науки України за зайняте І місце у номінації
«Натюрморт»:
молодша вікова група
1. Козака Дмитра, вихованця гуртка «Паперопластика» Ставищенського районного
центру дитячої та юнацької творчості Київської області;
2. Жукова Івана, учня комунальної установи Сумська спеціалізована школа І ступеня
№ 30 м. Суми Сумської області.
середня вікова група
1. Даниленко Юлію, вихованку гуртка «Секретар-референт» Ставищенського
районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області;
2. Костюка Валентина, вихованця Центру позашкільної освіти відділу освіти
Дубровицької районної державної адміністрації Рівненської області;
3. Семенюка Олександра Сторожинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1
Сторожинецької районної ради Чернівецької області.
старша вікова група
1. Озірного Владислава, вихованця фотостудії «Погляд» Центру дитячої та юнацької
творчості м. Черкаси Черкаської області;
2. Крикун Марію, ученицю Криворізької загальноосвітньої школи № 130
Дніпропетровської області;
3. Жеванову Владиславу, ученицю Криворізької загальноосвітньої школи № 65
Дніпропетровської області;
4. Пілат Ліну, вихованку Теофіпольського районного Центру дитячої творчості
Хмельницької області.
за зайняте ІІ місце:
молодша вікова група
1. Костюк Ірину, ученицю Кам'янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів Хмельницької області;
2. Тимановську Софію, вихованку Рівненського районного Центру дитячої та
юнацької творчості Рівненської районної ради Рівненської області;
3. Лутанюк Дар'ю, вихованку гуртка «Природа навколо нас» Сторожинецького
районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді
Чернівецької області, ученицю Новобросковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів Сторожинецької сільської ради Чернівецької області.
середня вікова група
1. Баранюк Марію, ученицю Судобицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Дубенської районної ради Рівненської області;
2. Пасічника Богдана, вихованця гуртка «Юні скаути» Онуфріївського районного
центру дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області;
3. Пономаренко Валерію, вихованку фотостудії «Погляд» Центру дитячої та юнацької
творчості м. Черкаси Черкаської області;
4. Шидловського Арсена, вихованця Борщівського районного будинку дитячої
творчості Тернопільської області;
5. Комарець Катерину, ученицю комунального закладу Дніпрорудненська
спеціалізована І-ІІІ ступенів школа «Світоч» м. Дніпрорудного Запорізької області;
6. Степаніщеву Олександру, ученицю комунальної установи Сумська гімназія № 1 м.
Суми Сумської області.
старша вікова група
1. Чумак Еліну, вихованку Васильківського районного центру дитячої та юнацької
творчості Київської області;
2. Дзяпко Марію, вихованку Хустської рацйонної станції юних натуралістів
Закарпатської області;
3. Голяку Ірину, вихованку Центру позашкільної освіти відділу освіти Дубровицької
районної державної адміністрації Рівненської області;
4. Озірного Владислава, вихованця фотостудії «Погляд» Центру дитячої та юнацької
творчості м. Черкаси Черкаської області.
за зайняте ІІІ місце:
молодша вікова група
1. Чмуневича Назара, вихованця Центру позашкільної освіти відділу освіти
Дубровицької районної державної адміністрації Рівненської області;
2. Максимову Дар'ю, ученицю Новостародубської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів Петрівського району Кіровоградської області;
3. Цимбала Святослава, учня Криворізької загальноосвітньої школи № 84
Дніпропетровської області;
4. Мірошніченка Михайла, вихованця комунального закладу «Центр дитячої та
юнацької творчості № 4 Харьківської міської ради» Харківської області.
середня вікова група
1. Габор Мар'яну, ученицю 8 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
№ 23, вихованку гуртка «Фотонатуралісти» комунального закладу «Станція юних
натуралістів» Рівненської обласної ради;
2. Бондарчук Світлану, вихованку комунального закладу «Районний Будинок
учнівської молоді» Дубенської районної ради Рівненської області;
3. Макар Вероніку, вихованку гуртка «Екологічний дизайн» Бережанського центру
еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Тернопільської області;
4. Онищенко Яну, вихованку комунального закладу «Грузький навчально-виховний
комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад)»
Криворізького району Дніпропетровської області;
5. Цапок Дарію, вихованку гуртка «Екологічний дизайн» Бережанського центру
еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Тернопільської області;
6. Хімічука Олександра, учня Дубрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Баранівського району Житомирської області;
7. Гуц Ангеліну, ученицю Криворізької загальноосвітньої школи № 65
Дніпропетровської області;
8. Созонюка Ярослава, вихованця Рівненського районного Центру дитячої та
юнацької творчості Рівненської районної ради Рівненської області.
старша вікова група
1. Тихоліз Віталію, вихованку Золотопотіцького центру позашкільної роботи з
учнівською молоддю Бучацького району Тернопільської області;
2. Бойка Олександра, вихованця Рівненського районного Центру дитячої та юнацької
творчості Рівненської районної ради Рівненської області;
3. Деменка Олександра, вихованця комунальної установи Сумська спеціалізована
школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради Сумської
області;
4. Дзяпко Марію, вихованку Хустської районної станції юних натуралістів
Закарпатської області;
5. Голяку Ірину, вихованку Центру позашкільної освіти відділу освіти Дубровицької
районної державної адміністрації Рівненської області;
6. Бочку Світлану, вихованку Онуфріївського районного центру дитячої та юнацької
творчості Кіровоградської області, ученицю Успенської загальноосвітньої школи І-
ІІІ ступенів Онуфріївського району Кіровоградської області;
7. Журавель Анну, ученицю 11 класу Гірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Бориспільського району Київської області;
8. Левчук Наталію, вихованку Красилівського районного Будинку творчості дітей та
юнацтва Хмельницької області, ученицю Волицької загальноосвітньої І-ІІІ ступенів
Красилівського району Хмельницької області.
ІІІ. Нагородити грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської
молоді Міністерства освіти і науки України за зайняте І місце у номінації «Пейзаж»:
молодша вікова група
1. Семенчук Анастасію, ученицю Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІ
ступенів Попільнянського району Житомирської області;
2. Гонтар Марію, вихованку комунального закладу «Луцький навчально-виховний
комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 — природничий ліцей»
Волинської області;
3. Меда Олександра, вихованця гуртка «Саду мого дивосвіт» Нововолинського
центру дитячої та юнацької творчості Волинської області;
4. Народу Дмитра, учня загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Карпилівка
Ківерцівського району Волинської області;
5. Сурмик Софію, вихованку Центру позашкільної освіти м. Володимира-
Волинського Волинської області;
6. Білича Микиту, вихованця Криворізького навчально-виховного комплексу № 35
«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — багатопрофільний ліцей «Імпульс»
Дніпропетровської області;
7. Жалобу Едуарда, вихованця Сторожинецького районного центру еколого-
натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької області;
8. Жалобу Юлію, вихованку Сторожинецького районного центру еколого-
натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької області.
середня вікова група
1. Дворник Анну, ученицю Хмелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Краснопільської районної ради Сумської області;
2. Киричука Валентина, вихованця Турійського районного Будинку дитячої творчості
Волинської області;
3. Клімову Христину, вихованку Центру позашкільної освіти м. Володимира-
Волинського Волинської області;
4. Фокшека Олександра, вихованця Путильського районного центру дитячої та
юнацької творчості Чернівецької області;
5. Пономаренко Аліну, вихованку Васильківського міського центру дитячої та
юнацької творчості Київської області;
6. Пукалюка Вадима, учня Судобицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Дубенського району Рівненської області;
7. Тихомирову Анастасію, вихованку фотостудії «Погляд» Центру дитячої та
юнацької творчості м. Черкаси Черкаської області;
8. Гуц Ангеліну, ученицю Криворізької загальноосвітньої школи № 65
Дніпропетровської області;
9. Степанищеву Олександру, ученицю комунальної установи Сумська гімназія № 1 м.
Суми Сумської області.
старша вікова група
1. Хоменко Катерину, ученицю спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ
ступенів № 7 Світловодської міської ради Кіровоградської області;
2. Максімову Анастасію, ученицю Кам'янець-Подільської загальноосвітньої школи №
10 Хмельницької області;
3. Репіну Вероніку, вихованку комунального закладу «Центр дитячої та юнацької
творчості № 4 Харьківської міської ради» Харківської області;
4. Рязанову Анастасію, вихованку Івано-Франківської міської дитячої екологічної
станції Івано-Франківської області.
за зайняте ІІ місце:
молодша вікова група
1. Наконечну Андріану, вихованку районного комунального будинку дитячої та
юнацької творчості Монастирського району Тернопільської області;
2. Олексієнка Назара, учня Вербської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Дубенського району Рівненської області;
3. Веденьєву Дарину, вихованку Долинської районної станції юних техніків Івано-
Франківської області;
4. Вознюк Ганну, ученицю Ганнопільського навчально-виховного комплексу
«Дошкільний навчальний заклад — середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
Ганнопільської сільської ради Хмельницької області;
5. Костенко Дарину, ученицю комунального закладу «Дніпрорудненська
спеціалізована школа І-ІІІ «Світоч» м. Дніпрорудне Запорізької області (за серію
фото);
6. Розовенко Валерію, ученицю Андрушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів імені А.Н. Вітрука Попільнянської районної ради Житомирської області;
7. Цимбала Святослава, учня Криворізької загальноосвітньої школи № 84
Дніпропетровської області;
8. Нікітіну Анну, ученицю Криворізької загальноосвітньої школи № 84
Дніпропетровської області;
9. Созонюк Вікторію, вихованку Рівненського районного Центру дитячої та юнацької
творчості Рівненської районної ради Рівненської області.
середня вікова група
1. Бакрев Георгіну, вихованку студії «Фокус» Банилово – Підгірнівської гімназії
Банилово-Підгірнівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької
області (за серію фото);
2. Тупчія Ігоря, вихованця дитячої відеостудії «Креатив» Таращанського районного
центру творчості дітей та юнацтва «Веселка» Київської області;
3. Макаренко Аліну, вихованку гуртка «Юний фотоаматор» Обухівського районного
центру творчості дітей та юнацтва Ктївської області;
4. Охоту Євгена, вихованця фотостудії «Погляд» Центру дитячої та юнацької
творчості м. Черкаси Черкаської області;
5. Пшеновського Володимира, вихованця Вишгородського районного Центру
художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» Київської області;
6. Пукалюка Вадима, учня Судобицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Дубенського району Рівненської області;
7. Сухого Станіслава, вихованця Первомайської міської станції юних натуралістів
Миколаївської області;
8. Тимощука Олександра, ученицю Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів № 23, вихованця гуртка «Фотонатуралісти» комунального закладу
«Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради;
9. Повторенка Богдана, вихованця гуртка «Юний фотоаматор» Красилівського
районного Будинку творчості дітей та юнацтва Хмельницької області;
10.Козлову Катерину, ученицю Горішньошерівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступеніві Заставнівського району Чернівецької області;
11.Романа Віталія, учня загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Комсомольської
міської ради Полтавської області;
12.Ткачук Інну, вихованку «Районного Будинку учнівської молоді» Дубенської
районної ради Рівненської області;
13.Кузевич Христину, вихованку Золотопотіцького центру позашкільної роботи з
учнівською молоддю Бучацького району Тернопільської області.
старша вікова група
1. Голяку Ірину, вихованку Центру позашкільної освіти відділу освіти Дубровицької
районної державної адміністрації Рівненської області;
2. Хоменко Катерину, ученицю спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ
ступенів № 7 Світловодської міської ради Кіровоградської області;
3. Климчук Дарину, вихованку Палацу учнівської молоді Луцької міської ради
Волинської області;
4. Лемішка Дмитра, учня Великосевастянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів Христинівської районної ради Черкаської області;
5. Решетняк Оксану, вихованку фотостудії «Погляд» Центру дитячої та юнацької
творчості м. Черкаси Черкаської області;
6. Микощ Катерину, вихованку Полтавського обласного еколого-натуралістичного
центру учнівської молоді;
7. Кліфтон Олександру, вихованку комунального позашкільного навчального закладу
«Клуб «Юний авіатор» м. Кривого Рогу Дніпропетровської області;
8. Курача Богдана, учня Криворізької педагогічної гімназії Дніпропетровської
області.
за зайняте ІІІ місце:
молодша вікова група
1. Белюха Сергія, вихованця Борщівського районного будинку дитячої творчості
Тернопільської області;
2. Бердар Тетяну, вихованку Сторожинецького районного центру еколого-
натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької області;
3. Бойчука Дмитра, вихованця гуртка «Природа рідного краю» Тернопільського
обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;
4. Чекмана Ярослава, вихованця гуртка «Екожурналісти» Дунаєвецької районної
станції юних натуралістів Хмельницької області;
5. Федорук Марію, вихованку комунального закладу «Луцький навчально-виховний
комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 — природничий ліцей»
Волинської області;
6. Ганущак Лоредану, ученицю Красноїльської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
№ 2 Сторожинецького району Чернівецької області;
7. Гонтар Вероніку, ученицю Савинецької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів
Ярмолинецького району Хмельницька області;
8. Непомящу Тетяну, вихованку гуртка «Юні природознавці» Первомайської міської
станції юних натуралістів Миколаївської області;
9. Ракочого Вітязьслава, вихованця гуртка «Основи біоетики» комунального закладу
«Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської
молоді»;
10.Сімака Іллю, вихованця комунального закладу «Районний Будинок учнівської
молоді» Дубенської районної ради Рівненської області;
11.Соколова Леоніда, вихованця гуртка «Юні природознавці» Первомайської міської
станції юних натуралістів Миколаївської області;
12.Завалку Христину, вихованку Івано-Франківської міської дитячої екологічної
станції Івано-Франківської області;
13.Волянську Дарину, вихованку гуртка «Юні овочівники» Тернопільського обласного
центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;
14.Іванович Дарію, ученицю Чудейського навчально-виховного комплексу
Сторожинецького району Чернівецької області;
15.Острійчук Вікторію, ученицю Малоборовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів Білогірського району Хмельницької області;
16.Сергійчук Лізу, ученицю Сварицевицького навчально-виховного комплексу
Дубровицького району Рівненської області;
17.Тарасову Анастасію, ученицю Мелітопольського навчально-виховного комплексу
№ 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області;
18.Пономаренко Діану, ученицю Мелітопольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів
№ 25 Запорізької області;
19.Ляпіну Єву, ученицю Мелітопольського навчально-виховного комплексу № 16
Мелітопольської міської ради Запорізької області.
середня вікова група
1. Бассараб Злату, вихованку фотостудії «Погляд» Центру дитячої та юнацької
творчості м. Черкаси Черкаської області;
2. Блажієвську Анастасію, вихованку комунального закладу Ярмолинецького Будинку
дитячої та юнацької творчості Ярмолинецької районної ради Хмельницької
області;
3. Бульбу Нелю, ученицю Вереміївського навчально-виховного комплексу:
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад
Чорнобаївського району Черкаської області;
4. Чернея Ярослава, вихованця гуртка «Юні бджолярі» Сторожинецького районного
центру еколого-натуралістичної творчості Чернівецької області;
5. Демків Ксенію, ученицю Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №
1 м. Тернополя Тернопільської області;
6. Галянт Ольгу, вихованку Первомайської міської станції юних натуралістів
Миколаївської області;
7. Грицик Анжеліку, вихованку гуртка «Рослини – символи України» Первомайської
міської станції юних натуралістів Миколаївської області;
8. Гедза Максима, учня Лосятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Васильківського району Київської області;
9. Ігошеву Марину, вихованку Первомайської міської станції юних
натуралістів, Миколаївської області;
10.Костюка Валентина, вихованця Центру позашкільної освіти відділу освіти
Дубровицької районної державної адміністрації Рівненської області;
11.Козленко Діану, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 м.
Житомира, вихованку гуртка «Фотонатуралісти» Житомирського обласного центру
еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;
12.Красілич Даніелу, ученицю навчально-виховного комплексу «Сокілецька
загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»
Дунаєвецького району Хмельницької області;
13.Купчинську Вікторію, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Купичів
Турійського району Волинської області;
14.Нікуліну Єлизавету, вихованку гуртка «Кіровоградщина. Історія рідного краю»
Онуфріївського районного центру дитячої та юнацької творчості Кіровоградської
області;
15.Пеценюка Владислава, вихованця гуртка «Захоплююче лозоплетіння»
Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості (еколого-натуралістичний
відділ) Волинської області;
16.Плескача Олександра, вихованця комунального закладу «Центр дитячої та
юнацької творчості № 4 Харьківської міської ради» Харьківської області;
17.Прохорчука Кіріла, вихованця гуртка «Юні бджолярі» Сторожинецького районного
центру еколого-натуралістичної творчості Чернівецької області;
18.Рубановську Каріну, ученицю Кам'янець-Подільської загальноосвітньої школи № 7
Хмельницької області;
19.Шатохіна Андрія, вихованця фотостудії «Погляд» Центру дитячої та юнацької
творчості м. Черкаси Черкаської області;
20.Слободян Ольгу, ученицю Кам'янець-Подільської загальноосвітньої школи № 7
Хмельницької області;
21.Сметанюка Юрія, вихованця Сторожинецького районного центру еколого-
натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької області;
22.Осадчу Карину, вихованку комунального позашкільного навчального закладу
«Клуб «Юний авіатор» м. Кривого Рогу Дніпропетровської області;
23.Мартинову Софію, вихованку комунального позашкільного навчального закладу
«Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» м. Кривого Рогу
Дніпропетровської області;
24.Поділько Тетяну, ученицю Вереміївського навчально-виховного комплексу:
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад
Чорнобаївського району Черкаської області.
старша вікова група
1. Боярчук Катерину, вихованку комунального закладу «Міський центр еколого-
натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради» Волинської
області;
2. Давидюк Ольгу, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Купичів
Турійського району Волинської області;
3. Форсюк Марину, ученицю Крупецького навчально-виховного комплексу
«дошкільний навчальний заклад - середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
Славутської районної ради Хмельницької області;
4. Гарбарук Тетяну, ученицю Крупецького навчально-виховного комплексу
«дошкільний навчальний заклад - середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
Славутської районної ради Хмельницької області;
5. Гілененка Володимира, учня державного навчального закладу «Черкаське вище
професійне училище» м. Черкаси Черкаської області;
6. Іванову Тетяну, вихованку гуртка «Юний журналіст» Світловодського районного
центру дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області;
7. Нуркович Даяну, вихованку Шепетівського міського центру еколого-
натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області;
8. Орлову Дарину, вихованку гуртка «Самоврядування» Бориспільського районного
будинку дитячої та юнацької творчості Київської області;
9. Озірного Владислава, вихованця фотостудії “Погляд” Центру дитячої та юнацької
творчості м. Черкаси Черкаської області;
10.Попко Яну, вихованку “Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня
школа І-ІІ ступенів № 7 — природничий ліцей” Волинської області;
11.Рудік Яну, вихованку фотостудії “Погляд” Центру дитячої та юнацької творчості м.
Черкаси Черкаської області;
12.Щегеля Іллю, учня Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6
Київської області;
13.Верпатова Данила, вихованця комунального закладу "Центр дитячої та юнацької
творчості № 4 Харьківської міської ради" Харківської області;
14.Вараксіну Юлію, вихованку гуртка «Юні фотонатуралісти» Полтавського
обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;
15.Ковтун Анну, вихованку гуртка «Юні фотонатуралісти» Полтавського обласного
еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;
16.Гайдай Катерину, ученицю Криворізької загальноосвітньої школи № 108
Дніпропетровської області;
17.Дидюка Тараса, вихованця гуртка «Юний фотоаматор» Красилівського
районного Будинку творчості дітей та юнацтва Хмельницької області.
ІV. Нагородити грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської
молоді Міністерства освіти і науки України за зайняте І місце у номінації «Фото
рослин»:
молодша вікова група
1. Глас Владиславу, вихованку комунального закладу «Міський центр еколого-
натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради» Волинської
області;
2. Ковальчук Оксану, вихованку Центру позашкільної освіти м. Володимира-
Волинського Волинської області;
3. Михальчук Владу, ученицю Піддубненської загальноосвітньої школи
Великоновосілківської районної ради Донецької області;
4. Ракочого Вітязьслава, вихованця гуртка “Основи біоетики” комунального закладу
“Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської
молоді”;
5. Закржевську Анну, вихованку Енергодарського центру туризму, краєзнавства та
спорту Запорізької області;
6. Карапиша Іллю, учня Криворізької загальноосвітньої школи № 128
Дніпропетровської області;
7. Колотило Каріну, ученицю Чернівецької гімназії № 7 м. Чернівців Чернівецької
області (за серію фото).
середня вікова група
1. Чепурну Каріну, вихованку фотостудії “Погляд” Центру дитячої та юнацької
творчості м. Черкаси Черкаської області;
2. Фокшека Олександра, вихованця Путильського районного центру дитячої та
юнацької творчості Чернівецької області;
3. Пономаренко Валерію, вихованку фотостудії “Погляд” Центру дитячої та юнацької
творчості м. Черкаси Черкаської області;
4. Просяник Діану, вихованку фотостудії “Погляд” Центру дитячої та юнацької
творчості м. Черкаси Черкаської області;
5. Бугу Артура, вихованця комунального закладу “Чернівецький обласний центр
еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді”;
6. Романову Анастасію, ученицю Криворізької загальноосвітньої школи № 94
Дніпропетровської області;
7. Лашкул Олександру, ученицю Криворізької загальноосвітньої школи № 88
Дніпропетровської області.
старша вікова група
1. Гарбарук Тетяну, ученицю Крупецького навчально-виховного комплексу
«дошкільний навчальний заклад - середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
Славутської районної ради Хмельницької області;
2. Прокопюка Олександра, вихованця Путильського районного центру дитячої та
юнацької творчості Чернівецької області;
3. Туренко Руслану, вихованку комунального закладу "Центр дитячої та юнацької
творчості № 4 Харьківської міської ради" Харківської області;
4. Винника Руслана, учня Богуславецького навчально-виховного комплексу
"Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів — дошкільний навачльний заклад імені М.
О. Максимовича” Золотоніської районної ради Черкаської області;
5. Грищенко Карину, вихованку гуртка “Юні фотонатуралісти” Полтавського
обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді”;
6. Харитонову Анастасію, вихованку комунального позашкільного навчального
закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Дружба» м. Кривого Рогу
Дніпропетровської області.
за зайняте ІІ місце:
молодша вікова група
1. Бондар Юлію, вихованку – Теофіпольський районний Центр дитячої творчості
Хмельницької області;
2. Бойчука Дмитра, вихованця гуртка «Природа рідного краю» Тернопільського
обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;
3. Чмуневича Назара, вихованця Центру позашкільної освіти відділу освіти
Дубровицької районної державної адміністрації Рівненської області;
4. Чорну Дар’ю, вихованку гуртка «Основи екологічних знань» Первомайської міської
станції юних натуралістів Миколаївської області;
5. Павлюк Іванну, вихованку Центру позашкільної освіти м. Володимира-
Волинського Волинської області;
6. Шарко Богдана, вихованця Центру позашкільної освіти м. Володимира-
Волинського Волинської області;
7. Соловей Софію, ученицю Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Приазовського району Запорізької області;
8. Стецюк Ангеліну, ученицю навчально-виховного комплексу «Сокілецька
загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад
Дунаєвецького району Хмельницької області;
9. Павчак Маряну, вихованку гуртка «Юні квітникарі» Заставнівського районного
еколого-натуралістичного центру дітей та юнацтва Чернівецької області;
10.Задою Марію, ученицю Криворізького навчально-виховного комплексу
«Загальноосвітня вальдорфська школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок»
Криворізької міської ради Дніпропетровської області.
11.Колотило Єву, ученицю 4 класу Чернівецької гімназії № 7 м. Чернівців
Чернівецької області;
середня вікова група
1. Берегельську Вікторію, вихованку фотогуртка “Світлинка” Хмельницького палацу
творчості дітей та юнацтва Хмельницької області;
2. Бондарук Любов, вихованку комунального закладу «Міський центр еколого-
натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради» Волинської
області;
3. Ярмолюк Вероніку, вихованку Центру позашкільної освіти м. Володимира-
Волинського Волинської області;
4. Куропій Марію, вихованку Києво-Святошинського районного еколого-
натуралістичного центру учнівської молоді Київської області;
5. Макар Вероніку, вихованку гуртка "Екологічний дизайн" Бережанського центру
еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Тернопільської області (за
серію фото);
6. Мазурка Івана, учня Вербської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенського
району Рівненської області;
7. Мазур Богдану, вихованку Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної
творчості учнівської молоді Хмельницької області;
8. Плескача Олександра, вихованця комунального закладу "Центр дитячої та
юнацької творчості № 4 Харьківської міської ради" Харьківської області;
9. Поділько Тетяну, ученицю Вереміївського навчально-виховного комплексу:
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад
Чорнобаївського району Черкаської області;
10.Стецюк Анну, ученицю навчально-виховного комплексу «Сокілецька
загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»
Дунаєвецького району Хмельницької області;
11.Козлову Катерину, ученицю Горішньошерівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів Заставнівського району Чернівецької області;
12.Вищневського Олександра, учня Мильчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів Дубенської районної ради Рівненської області;
13.Романа Віталія, учня загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Комсомольської
міської ради Полтавської області;
14.Савченка Євгена, учня Криворізької загальноосвітньої школи № 128
Дніпропетровської області;
15.Страшовську Уляну, ученицю Мильчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Дубенської районної ради Рівненської області (за серію фото);
16.Дацюка Вадима, учня Мильчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Дубенської районної ради Рівненської області;
старша вікова група
1. Богдан Єлизавету, вихованку фотостудії “Погляд” Центру дитячої та юнацької
творчості м. Черкаси Черкаської області (за серію фото);
2. Болотову Ольгу, вихованку комунального закладу "Центр дитячої та юнацької
творчості № 4 Харьківської міської ради" Харківської області;
3. Форсюк Марину, ученицю Крупецького навчально-виховного комплексу
«дошкільний навчальний заклад - середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
Славутської районної ради Хмельницької області;
4. Житнік Анастасію, ученицю Криворізького комунального закладу освіти
“Тернівський ліцей” Дніпропетровської області, вихованку комунального
позашкільного навчального закладу “Станція юних натуралістів” м. Кривого Рогу
Дніпропетровської області;
5. Голяку Ірину, вихованку Центру позашкільної освіти відділу освіти Дубровицької
районної державної адміністрації Рівненської області;
6. Келемен Мар’яну, вихованку Хустської районної станції юних натуралістів
Закарпатської області;
7. Мігуш Дашу, вихованку Первомайської міської станції юних натуралістів
Миколаївської області;
8. Верпатова Данила, учня комунального закладу "Центр дитячої та юнацької
творчості № 4 Харьківської міської ради" Харківської області;
9. Вихівську Дар’ю, вихованку Шепетівського міського центру еколого-
натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області;
10.Вараксіну Юлію, вихованку гуртка «Юні фотонатуралісти» Полтавського
обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;
11.Кукуряк Кароліну, ученицю Самчиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Старокостянтинівського району Хмельницької області;
12.Микощ Катерину, вихованку Полтавського обласного еколого-натуралістичного
центру учнівської молоді;
13.Сай Катерину, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2
Комсомольської міської ради Полтавської області;
14.Бойка Владислава, учня Криворізької спеціалізованої школи № 9
Дніпропетровської області;
15.Шиманську Діану, ученицю Криворізької загальноосвітньої школи № 65
Дніпропетровської області.
за зайняте ІІІ місце:
молодша вікова група
1. Бойчука Дмитра, вихованця гуртка «Природа рідного краю» Тернопільського
обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;
2. Буцьку Аделіну, вихованку гуртка «Саду мого дивосвіт» Центру дитячої та
юнацької творчості Долинського району Кіровоградської області;
3. Микитина Владислава, вихованця районного комунального будинку дитячої та
юнацької творчості Монастирського району Тернопільської області;
4. Михальчук Владу, ученицю Піддубненської загальноосвітньої школи
Великоновосілківської районної ради Донецької області;
5. Колоду Єлизавету, вихованку гуртка «Саду мого дивосвіт» Центру дитячої та
юнацької творчості Долинського району Кіровоградської області;
6. Ракочого Вітязьслава, вихованця гуртка “Основи біоетики” комунального закладу
“Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської
молоді”;
7. Загурську Мар’яну, вихованку гуртка “Природа рідного краю” Тернопільського
обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;
8. Закржевську Анну, вихованку Енергодарського центру туризму, краєзнавства та
спорту Запорізької області;
9. Дегтярьову Євгенію, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2
Комсомольської міської ради Полтавської області;
10.Костенко Дарину, ученицю комунального закладу «Дніпрорудненська
спеціалізована школа І-ІІІ «Світоч» м. Дніпрорудного Запорізької області;
11.Бойко Богдану, вихованку Рівненського районного Центру дитячої та юнацької
творчості Рівненської районної ради Рівненської області;
12.Кам’янецьку Яну, вихованку комунального позашкільного навчального закладу
«Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» м. Кривого Рогу
Дніпропетровської області (за серію фото);
13.Яценко Валерію, вихованку комунального позашкільного навчального закладу
«Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» м. Кривого Рогу
Дніпропетровської області.
середня вікова група
1. Лікаренко Аліну, вихованку Онуфріївського районного центру дитячої та юнацької
творчості Кіровоградської області;
2. Чечула Петра, вихованця Путильського районного центру дитячої та юнацької
творчості Чернівецької області;
3. Чепурну Каріну, вихованку фотостудії “Погляд” Центру дитячої та юнацької
творчості м. Черкаси Черкаської області;
4. Чижевську Тетяну, вихованку Сторожинецького районного центру еколого-
натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької області;
5. Дудкевич Марію, вихованку гуртка «Природа і фантазія» Ковельської станції юних
натуралістів Волинської області;
6. Кондрахіну, Маргариту, вихованку гуртка народної пісні “Квіти Волині” Луцької
міської ради» Волинської області;
7. Костюка Валентина, вихованця Центру позашкільної освіти відділу освіти
Дубровицької районної державної адміністрації Рівненської області;
8. Люберу Катерину, вихованку гуртка “Юні овочівники” комунального закладу
«Міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької
міської ради» Волинської області;
9. Мазурка Івана, учня Вербської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенського
району Рівненської області;
10.Нікіфорова Святослава, вихованця гуртка “Юні охоронці природи”
Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості (еколого-натуралістичний
відділ) Волинської області;
11.Охоту Євгена, вихованця фотостудії “Погляд” Центру дитячої та юнацької
творчості м. Черкаси Черкаської області;
12.Пачву Анастасію, вихованку гуртка "Екологічний дизайн" Бережанського центру
еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Тернопільської області;
13.Микуляка Владислава, вихованця Золотопотіцького центру позашкільної роботи з
учнівською молоддю Бучацького району Тернопільської області;
14.Поливоду Катерину, вихованку гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Хустської
районної станції юних натуралістів Закарпатської області;
15.Семенюка Олександра, учня Сторожинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів № 1 м. Сторожинця Чернівецької області;
16.Шидловського Арсена, вихованця Борщівського районного будинку дитячої
творчості Тернопільської області;
17.Сіркізюк Ангеліну, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 м.
Кам’янця-Подільського Хмельницької області;
18.Созонюка Ярослава, вихованця Рівненського районного Центру дитячої та
юнацької творчості Рівненської районної ради Рівненської області;
19.Супрун Богдану, вихованку гуртка “Квітникарі-аранжувальники” комунального
закладу «Міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді
Луцької міської ради» Волинської області;
20.Веремейчик Анастасію, вихованку гуртка «Знавці лікарських рослин» Ковельської
станції юних натуралістів Волинської області;
21.Жолоб Олену, вихованку гуртка «Знавці лікарських рослин» Ковельської станції
юних натуралістів Волинської області;
22.Боднарук Вікторію, вихованку Городенківського районного центру дитячої та
юнацької творчості Івано-Франківської області;
23.Матвієвського Максима, вихованця Сєвєродонецького міського Центру еколого-
натуралістичної творчості учнівської молоді Луганської області;
24.Вікован Аміну, ученицю Маловодянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Долинського району Кіровоградської області;
25.Лакізу Марію, вихованку гуртка «Квіткове аранжування» Шепетівського міського
центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області;
26.МешковуДарію, ученицю комунального закладу Березівської сільської ради
“Первомайський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ
ступенів, дошкільний навчальний заклад “Бджілка” Сумської області;
27.Ткачук Інну, вихованку «Районного Будинку учнівської молоді» Дубенської
районної ради Рівненської області;
28.Стаховську Анастасію, ученицю Мелітопольської вечірньої змінної школи № 1
Мелітопольської міської ради Запорізької області.
старша вікова група
1. Меньщікову Аліну, ученицю навчально-виховного комплексу «Деріївська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
Онуфріївського району Кіровоградської області;
2. Біляк Лідію, вихованку гуртка “Екологи-краєзнавці”Хустської районної станції
юних натуралістів Закарпатської області;
3. Блажевич Софію, ученицю Пашковецького навчально-виховного комплексу
“Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад”
Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області;
4. Бойко Олександра, вихованця Рівненського районного Центру дитячої та юнацької
творчості Рівненської районної ради Рівненської області;
5. Демах Ірину, вихованку Золотопотіцького центру позашкільної роботи з
учнівською молоддю Бучацького району Тернопільської області;
6. Колихалову Кристину, ученицю Фруктовської загальноосвітньої школи
Мелітопольського району Запорізької області;
7. Кущук Світлану, вихованку фотогуртка “Пошук” Знам’янського районного центру
дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області;
8. Півень Лілію, ученицю навчально-виховного комплексу «Омельницька
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
Онуфріївського району Кіровоградської області;
9. Моклович Анастасію, вихованку гуртка «Біологія людини» комунального закладу
«Міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької
міської ради» Волинської області;
10. Можаровську Анну, вихованку Нетішинського «Краєзавчого центру»
Хмельницької області;
11.Павлушко Єлізавету, ученицю комунального закладу "Центр дитячої та юнацької
творчості № 4 Харьківської міської ради" Харківської області;
12.Прокопюка Олександра, вихованця Путильського районного центру дитячої та
юнацької творчості Чернівецької області;
13.Самотюк Мар'яну, вихованку Путильського районного центру дитячої та юнацької
творчості Чернівецької області;
14.Шум Яну, вихованку гуртка «Природа і фантазія» Ковельської станції юних
натуралістів Волинської області;
15.Собковську Тетяну, ученицю комунального закладу “Луцький навчально-виховний
комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 — природничий ліцей”
Волинської області;
16.Баженову Олену, ученицю Криворізької загальноосвітньої школи № 109
Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
17.Винника Руслана, учня Богуславецького навчально-виховного комплексу
"Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад" імені М.
О. Максимовича Золотоніської районної ради Черкаської області;
18.Зеленюк Інну, вихованку гуртка «Юний фотоаматор» Красилівського
районного Будинку творчості дітей та юнацтва Хмельницької області;
19.Кукуряк Кароліну, ученицю Самчиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Старокостянтинівського району Хмельницької області;
20.Ковтун Анну, вихованку гуртка «Юні фотонатуралісти» Полтавського обласного
еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;
21.Бавикіна Дениса, вихованця гуртка «Юні фотонатуралісти» Полтавського
обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;
22.Плантус Ірину, вихованку гуртка Біологія людини” комунального закладу
«Чернівецький обласний центр еколого-натуралітичної творчості учнівської
молоді» (за серію фото);
23.Ткач Євгенію, вихованку гуртка «Я пізнаю світ» Еколого-натуралістичного центру
дітей та юнацтва Заставнівського району Чернівецької області;
24.Дидюка Тараса, вихованця гуртка «Юний фотоаматор» Красилівського
районного Будинку творчості дітей та юнацтва Хмельницької області;
25.Штеця Крістіана, учня Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 ім.
Ф. Ракоці Мукачівської міської ради Закарпатської області;
26.Аврамчук Катерину, вихованку Комунального позашкільного навчального закладу
«Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» м. Кривого Рогу
Дніпропетровської області;
27.Лісову Валерію, ученицю Криворізької загальноосвітньої школи № 128
Дніпропетровської області.
V. Нагородити грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської
молоді Міністерства освіти і науки України за зайняте І місце у номінації «Фото
тварин»:
молодша вікова група
1. Баюн Наталію, ученицю Великочернятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів Старокостянтинівського району Хмельницької області;
2. Юрків Нелю, вихованку Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції;
3. Миронюка Богдана, вихованця Центру позашкільної освіти м. Володимира-
Волинського Волинської області;
4. Слюсареву Дар’ю, ученицю Хмелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Краснопільської районної ради Сумської області;
5. Карапиша Іллю, учня Криворізької загальноосвітньої школи № 128
Дніпропетровської області;
6. Лещука Романа, вихованця Волинського обласного еколого-натуралістичного
центру.
середня вікова група
1. Бакрев Георгіну, ученицю Банилово-Підгірнівської гімназії Сторожинецького
району Чернівецької області;
2. Ляс Ольгу, вихованку Житомирського обласного центру еколого-натуралістичної
творчості учнівської молоді (за серію фото);
3. Мазурка Івана, учня Вербської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенського
району Рівненської області;
4. Шатрова Назара, вихованця комунального закладу «Міський центр еколого-
натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради»;
5. Степанова Віталія, вихованця Києво-Святошинського районного еколого-
натуралістичного центру учнівської молоді Київської області;
6. Бугліну Анастасію, вихованку комунального закладу «Чернівецький обласний
центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» (за серію фото);
7. Жолоб Олену, вихованку Ковельської станції юних натуралістів Волинської
області;
8. Квач Ольгу, вихованку Ківерцівського районного центру еколого-натуралісти-
чної творчості учнівської молоді Волинської області;
9. Засенко Євгенію, вихованку Драбівського районного Будинку дитячої творчості
Черкаської області;
10.Шмелеву Валерію, вихованку Комунального позашкільного навчального закладу
«Центр дитячої та юнацької творчості «Дружба» м. Кривого Рогу
Дніпропетровської області.
старша вікова група
1. Демах Ірину, вихованку Золотопотіцького центру позашкільної роботи з
учнівською молоддю Бучацького району Тернопільської області;
2. Рязанову Анастасію, вихованку Міської дитячої екологічної станції м. Івано-
Франківська (за серію фото);
3. Сапіч Аліну, ученицю Сумської гімназії №1 м. Суми Сумської області;
4. Сірук Юлію, ученицю комунального закладу «Луцький навчально-виховний
комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей»
Волинської області;
5. Зищука Артема, учня Пашковецького навчально-виховного комплексу
“Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад”
Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області;
6. Митровича Володимира, учня Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів Глобинського району Полтавської області;
7. Прус Наталію, ученицю Гринівецького навчально-виховного комплексу
«загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний
заклад» Любарської районної ради Житомирської області, вихованку Любарського
районного центру учнівської творчості Житомирської області;
8. Ликова Сергія, вихованця комунального позашкільного навчального закладу «Клуб
«Юний авіатор» м. Кривого Рогу Дніпропетровської області;
9. Микощ Катерину, вихованку Полтавського обласного еколого-натуралістичного
центру учнівської молоді.
за зайняте ІІ місце:
молодша вікова група
1. Чучман Дарину, ученицю омунальної установи «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ
ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради»;
2. Гедзюка Дениса, вихованця Екологічного центру Рівненського міського Палацу
дітей та молоді;
3. Коваль Анастасію, ученицю Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 78,
вихованку комунального позашкільного навчального закладу «Станція юних
натуралістів» Дніпропетровської області;
4. Козленка Володимира, учня Обухівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-
ІІІ ступенів № 5 Київської області;
5. Олексієнка Назара, учня Вербської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Дубенського району Рівненської області;
6. Соловей Софію, ученицю Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Приазовського району Запорізької області;
7. Чмуневича Назара, вихованця Центру позашкільної освіти відділу освіти
Дубровицької рапйонної державної адміністрації Рівненської області.
середня вікова група
1. Дуднік Вероніку, вихованку Світловодського районного центру дитячої та
юнацької творчості Кіровоградської області;
2. Франчук Богдану, ученицю Пашковецького навчально-виховного комплексу
“Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад”
Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області;
3. Коржик Юлію, вихованку комунального закладу «Міський центр еколого-
натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради» Волинської
області;
4. Костюка Валентина, вихованця Центру позашкільної освіти відділу освіти
Дубровицької районної державної адміністрації Рівненської області;
5. Ліщинського Владислава, вихованця Тетіївського районного центру позашкільної
роботи Київської області;
6. Мельника Данііла, вихованця Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва;
7. Попадича Олега, учня Великоберезнянської гімназії Великоберезнянської районної
ради Закарпатської області;
8. Рогачову Аліну, вихованку Васильківського місько


« повернутися

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь