Громадські обговорення.

Дата: 22.05.2024 09:43

Громадські обговорення.

Золотопотіцька селищна рада     повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детального плану території для будівництва 10-и індивідуальних житлових будинків  площею  1,3122 га., що знаходиться в  селі  Набережне, Золотопотіцька Територіальна громада, Чортківський район  Тернопільська область.

Основні техніко-економічні показники:

площа в межах  ДПТ – 1,3122га.;

кількість ділянок – 10;

загальна площа присадибних ділянок – 1,1035 га.;

площа забудови земельних ділянок – 1750,00 кв.м.;

пплоща озеленення присадибних ділянок – 0,5585 га.

Підстава розроблення:    рішення    35 сесії    восьмого  скликання    Золотопотіцької  селищної ради    від 26  березня 2024 року №2548

Детально ознайомитися з текстовим та графічними матеріалами можна в приміщенні Золотопотіцької  селищної ради     до 21.06.2024 року.

Замовник детального плану території  - виконавчий комітет    Золотопотіцької  селищної ради

Розробник –    ФОП Добровольський І.М.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості  –    начальника відділу містобудування, архітектури, земельних ресурсів та комунальної власності Куриляк М.В.

Пропозиції щодо детального плану території просимо подавати в Золотопотіцьку селищну раду  у письмовому вигляді з 22.05.2024року по  21.06.2024 року за адресою:  Тернопільська область, Чортківський район, смт. Золотий Потік, вул. Д. Галицького,124   (приміщення селищної ради) (тел.0979817989).

Громадські слухання відбудуться: 24.06.2024 року о 10 год.00 хв. за адресою: 48451, Чортківський район, смт. Золотий потік, вул. Д Галицького, 124 , Селищна рада, кабінет відділу містобудування, архітектури, земельних ресурсів та комунальної власності Золотопотцької селищної ради.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису