На території Золотопотіцької ТГ буде проведено кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу

Дата: 20.05.2024 10:01

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області інформує, що, з метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних заразних хвороб тварин в Тернопільській  області у 2024 році, а також профілактики та зменшення захворюваності на сказ в дикій фауні, буде проведена кампанія з пероральної імунізації диких тварин.

Пероральна імунізація від сказу - єдиний дієвий спосіб профілактичної вакцинації диких та бродячих тварин проти сказу.
 Кампанія пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу в Тернопільській  області буде проводитися наземним розподілом, а саме : робочі групи вручну розкладатимуть принади з вакциною з обов'язковим урахуванням особливостей дії воєнного стану та заходів мінної безпеки. Принади будуть розкладені на заздалегідь визначеній площі, яка погоджена із районними військовими адміністраціями (за виключенням населених пунктів, водно-болотних угідь, ріллі, полів, автодоріг).
Для інформації!
Поживні принади з вакциною (брикети) коричневого коричневого кольору та розміром з сірникову коробку. Всередині брикету знаходиться желеподібна капсула з антигеном. Брикети мають специфічний запах м'ясо-кісткового борошна, що приманює тварин на великих відстанях.
Звертаємо увагу населення! Принади безпечні для людей, тварин і навколишнього середовища, але у разі виявлення брикетів з вакциною просимо їх не чіпати, не переміщати на інші місця та не руйнувати.