В Золотопотіцькій громаді було організовано і проведено перегляд мультфільму "Думками навиворіт"

Дата: 18.03.2024 08:27

Війна - це стрес не тільки для дорослих, які все розуміють, а й для дітей. Почуття небезпеки, тривоги, зриву, постійні зміни - все це може налякати дитину, вибити її з рівноваги і викликати дискомфорт.
І дуже важливо для дітей під час війни мати коло спілкування, навчатися, мати певні обов'язки, щоб в них  були свої захоплення, хобі, заняття в гуртках. Це ті самі рекомендації, що і в мирному житті. Але для батьків це зараз складно реалізувати.
Тому ГО «Година для України» в межах програми «Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства», що реалізується БФ « КРИЛА НАДІЇ» за фінансової підтримки Міністерства внутрішніх справ Чехії та програми «Допомога на місці» організували та провели для дітей Трибухівської громади на базі Трибухівська Школа та для дітей Золотопотіцької громади на базі Золотопотіцької бібліотеки перегляд мультфільму "Думками навиворіт".
На ці заходи було запрошено практикуючих психологів Пулик Оксана та Климчук Тетяну. Основним завданням психологів було те, щоб впевнитися в психологічному здоров'ї дітей ВПО. Їхні висновки очікуємо на наступний тиждень, коли проведемо другий і завершальний сеанс перегляду фільму.
Щодо дітей, то всі отримали масу позитивних емоцій: старші з задоволенням переглядали сюжет фільму, ділилися своїми думками щодо важливості всіх емоцій; а молодші - змогли погратися іграшками в дитячих кімнатах в той час, коли їхні батьки спілкувалися з психологом; всі дружно ласували смачним попкорном та соком.

● Благодійний фонд «Крила надії»
● Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства