Увага! Якщо ви стали свідком еко загрози - повідомте про це!

Дата: 06.03.2024 10:35

ЯКЩО ВИ СТАЛИ СВІДКОМ ФАКТІВ ЗАГРОЗИ ДОВКІЛЛЮ - ПОВІДОМТЕ ПРО ЦЕ У ЗАСТОСУНКУ ЕКОЗАГРОЗА!

Кожен громадянин України, який став свідком фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії російської федерації може подати електронне звернення та долучитися до відновлення та збереження довкілля у застосунку Еко-Загроза.

Алгоритм дій подання звернення:

-за посиланням  ecozagroza.gov.ua або завантаживши мобільний додаток: GooglePlay- https://bit.ly/ecozagroza_googleplay чи AppStore –: https://apple.co/3P7pyJ8 необхідно увійти на сайт підтвердивши особу (пройти верифікацію) . Заявник проходить обов’язкову процедуру електронної ідентифікації та автентифікації  . Анонімні звернення не розглядаються!

- Повернутися до рубрики «Повідомити» на верхній горизонтальній навігаційній панелі.

- Заповнити заявку,  вказавши категорію екологічного впливу (повітря, ліс, вода, земля, надра, ПЗФ), його місцезнаходження (додати локацію, фото або відео), детально описати ситуацію, яка склалася.

-Відправити данні.

- Результатами розгляду звернення будуть відображатися у застосунку ЕкоЗагроза в «Особистому кабінеті».

Разом відновимо та збережемо багатство подароване нам Природою!Фото без опису