Про надання дозволу на продовження договору оренди земельної ділянки Надвернюку Б.М.

Дата: 20.02.2024 12:33

ЗОЛОТОПОТІЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

33 сесія

Рішення №

22 лютого 2024 року                                                                     смт. Золотий Потік

Розглянувши та обговоривши заяву Надвернюка Богдана Михайловича, жителя с. Костільники, про надання дозволу на продовження  договору оренди зареєстрованого за № 040864604351 від 12.10.2008 р., керуючись п.1 ст.10, ст.25, п.34) ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 83, 122, 1261 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням», Цивільного кодексу України, Золотопотіцька селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Продовжити термін дії договору оренди землі Надвернюку Богдану Михайловичу терміном на 15 років на земельну ділянку площею 2,9657 га, кадастровий номер 6121283101:01:001:0005 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Костільницького старостинського округу (колишня Костільницька сільська рада).

2.Укласти додаткову угоду, на земельну ділянку площею 2,9657 га, кадастровий номер 6121283101:01:001:0005 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Костільницького  старостинського округу (колишня Костільницька сільська рада), про продовження терміну дії договору оренди землі  від 25.11.2008 року зареєстрованого у книзі реєстрації договорів оренди земельних ділянок за № 040864604351 від 12.10.2008 року терміном на 15 років з 25 листопада 2023 року та орендною ставкою  3 % від нормативної грошової оцінки.

3.Зобовязати громадянина Надвернюка Б.М. зареєструвати додаткову угоду оренди земельної ділянки у державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на   постійну комісію з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

Т. в. о. селищного голови                                                     Уляна ДЕМЯНЧУК