Про  внесення змін до архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування архітектури, земельних ресурсів, комунальної власності Золотопотіцької селищної ради,  затвердження  Положення про архітектурно-містобудівну раду та  складу ради

Дата: 20.02.2024 12:23

ЗОЛОТОПОТІЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

33 сесія

Рішення №

22 лютого 2024 року                                                                                 смт. Золотий Потік

Про  внесення змін до архітектурно-містобудівної ради при

відділі містобудування архітектури, земельних

ресурсів, комунальної власності Золотопотіцької

селищної ради,  затвердження  Положення

про архітектурно-містобудівну раду та  складу ради

Відповідно до статті.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті.20 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,     Закону України «Про архітектурну діяльність», Закону України «Про основи містобудування»,Типового положення про архітектурно-містобудівні ради, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та  житлово-комунального господарства України від 07.07.2011 №108, сесія Золотопотіцької селищної ради

В И Р І Ш И ЛА:

1.Внести зміни до рішення  № 2334  27 сесії III пленарне засідання від 02 червня 2023 року  Золотопотіцької селищної ради «Про створення архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування архітектури, земельних ресурсів, комунальної власності Золотопотіцької селищної ради,  затвердження Положення про архітектурно-містобудівну раду та  складу ради» в частині (додатку 2), щодо  складу архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури, земельних ресурсів та комунальної власності Золотопотіцької селищної ради, та викласти в новій редакції.

2.Затвердити Положення про архітектурно-містобудівну раду при відділі містобудування архітектури, земельних ресурсів та комунальної власності Золотопотіцької селищної  ради, що додається.

3.Затвердити склад архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування архітектури, земельних ресурсів та комунальної власності Золотопотіцької селищної  ради, що додається.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони памяток, історичного середовища та благоустрою   Золотопотіцької селищної ради.

Т. в. о. селищного голови                                                                 Уляна ДЕМ’ЯНЧУК