Рятувальники та поліцейські області нагадують жителям Тернопільщини про дотримання правил безпеки у різдвяно-новорічні дні

Дата: 22.12.2023 14:41

Варто пам’ятати:

• про правила поводження із відкритим вогнем вдома і в місцях богослужінь;

• заборону використання піротехнічних засобів;

• дотримання комендантської години;

🔹Правоохоронці нагадують про те, що не треба залишати дітей без нагляду у будинках під час канікул. Окрім того, їм варто нагадати про розміщення найближчого укриття.

«В період різдвяно-новорічних свят на Тернопільщині поліцейські посилено нестимуть службу для охорони публічного порядку. Для цього в період з 23.01.2023р. по 02.01.2024р. щодобово буде заступати близько 400 поліцейських,» - під час брифінгу розповів начальник відділу охорони публічного порядку управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області Степан Савик.

🔺Нагадаємо, що в Україні діє єдиний номер для виклику екстрених служб - 112. Система одразу інтегрує кілька екстрених служб: поліцію, швидку допомогу, рятувальників, газову службу.

Зателефонувавши на номер 112, можна зв’язатися з оператором, який перенаправить повідомлення до відповідної служби.

При отриманні повідомлення слід повідомити причину виклику, адресу, за якою потрібна допомога, а також прізвище, ім’я та номер телефону, який звернувся до служби 112.

📞Окрім того, можна звернутися за допомогою безпосередньо:

• 101 – Пожежна служба та служба порятунку (МНС України)

• 102 – Поліція;

• 103 - Екстрена медична допомога