Вітання т.в.о. селищного голови Уляни Дем'янчук із Різдвом Христовим та прийдешнім Новим роком.

Дата: 24.12.2023 12:28

Дорогі земляки!
Щиро вітаю вас із Різдвяними святами та прийдешнім Новим роком!

Цими днями ми, пригнічені війною та спраглі миру, прислухаючись до ангельських слів, що лунають в Церквах: «Слава во вишніх Богу, і на землі мир, в людях благовоління…», щиро просимо новонародженого Ісуса, щоб огорнув весь український народ своєю благодаттю.

Хай світло Вифлеємської зірки засяє у кожній оселі, в місті і селі, на Сході і Заході, на Півночі і Півдні. Там, де війна, страх і неспокій, де людське горе, сльози, смуток і зневіра.
У цей особливий час помолімося за тих, хто не з нами. За безстрашних Героїв, які віддали життя в боротьбі за Україну, за їх сім’ї і родини.
Попросімо захисту для  наших мужніх синів та доньок, які запалюватимуть різдвяну свічу на передовій, в окопах ...
Хай Ісусик подарує мир та спокій нашим серцям, втре сльози тим, хто плаче, потішить засмучених, дасть сили якнайшвидше здобути перемогу над злом і темрявою.
Мирного та благословенного Нового року.
Христос Народився!
Славімо Його!

З повагою - т.в.о. селищного голови Уляна Дем’янчук.