Дата: 18.12.2023 08:31

(восьме  скликання)

ТРИДЦЯТЬ  ДРУГА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ  № ____

19 грудня   2023 року                                                           смт. Золотий Потік

Про затвердження  Договору про міжбюджетний

трансферт із Золотопотіцького селищного бюджету

до Бучацького міського бюджету “ Іншої субвенції

з  місцевого бюджету” комунальній установі

“Центр надання соціальних послуг”

Бучацької міської ради у 2024 році

Керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та ст.93, ст.101, ст.104 Бюджетного Кодексу України та враховуючи висновки постійної комісії cелищної ради з питань планування соціально-економічного розвитку бюджету та фінансів, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва,  Золотопотіцька селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Затвердити договір про міжбюджетний трансферт на 2024 рік із Золотопотіцького селищного бюджету до Бучацького міського бюджету“ Іншої субвенції з  місцевого бюджету” в сумі 134 184  (сто тридцять чотири тисячі сто вісімдеcят чотири) гривень комунальній установі “Центр надання соціальних послуг” Бучацької міської ради на відшкодування витрат по наданню соціальних послуг по обслуговуванню  жителів  Золотопотіцької  територіальної громади (договір додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення доручити  постійної  комісії Золотопотіцької селищної ради з питань планування соціально-економічного розвитку бюджету та фінансів, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва.

Т.в.о.селищного голови                                       Уляна   ДЕМ’ЯНЧУК.