7 грудня – День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 18:48

Дата, яка об’єднує не тільки депутатів селищної ради, працівників апарату і виконавчих органів та старост, а й всіх громадян, які переймаються проблемами та добробутом нашої територіальної громади і роблять все задля Перемоги.

Т. в. о. селищного голови Золотопотіцької селищної ради Уляна Дем’янчук привітала сьогодні зі святом усіх причетних та висловила слова вдячності жителям Золотопотіцької громади, які вболівають за її розвиток та підтримують, усім платникам податків, які дають можливість розвиватися, депутатам, які відстоюють інтереси своїх виборців у раді, усім працівникам і посадовим особам місцевого самоврядування, які забезпечують реалізацію рішень ради й сумлінно виконують свої обов’язки.

- «Це робота непроста і відповідальна, це щоденні виклики, це прийняття складних рішень. Особливо зараз, в умовах війни, коли перед нами постійно постають нові й нові завдання, а разом з ними приходить новий досвід. Дякую кожному з вас за те, що обрали цей непростий шлях. Бажаю вам вдячності від людей, міцного здоров’я, родинного тепла та стійкості і віри в нашу Перемогу», - зазначила Уляна Тарасівна.

Також 7 грудня - Всесвітній день української хустки.

Головна традиція полягає у тому, щоб сьогодні вдягнути українську хустку, зробити фото та поділитися ним у соціальних мережах. До цієї традиції долучилися й працівниці Золотопотіцької селищної ради і довершили свій щоденний образ різнобарвними національними хустинами.

Українська хустка є невід’ємною частиною нашої культурної спадщини. Споконвіку вона була не просто обов’язковим головним убором для заміжніх жінок, а й особливим священним предметом, реліквією, що передавалась із покоління в покоління.

Якщо вишиванка це наш генетичний код, то хустка – оберіг та символ життя.

Бережемо українську культуру та дякуємо усім, хто захищає нашу державу та традиції.