Про встановлення надбавки за вислугу років посадової особи органів місцевого самоврядування працівникам селищної ради

Дата: 21.11.2023 10:13

Проєкт

ЗОЛОТОПОТІЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

31 СЕСІЯ

ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

РІШЕННЯ   № ___

23 листопада 2023 року

Про встановлення надбавки за вислугу років

посадової   особи органів місцевого самоврядування

працівникам селищної ради

Керуючись ст. 22  Закону України « Про службу в органах місцевого самоврядування », Законом України п. 20 ч. 4 ст. 42 « Про місцеве самоврядування », відповідно до  пп. 4 п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268         « Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади , органів прокуратури, судів та інших органів  » із змінами  та доповненнями , та беручи до уваги Постанову Кабінету Міністрів від 10 травня 2018 року « Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів від 09.03.2006 року № 268 » , для організаційного забезпечення діяльності ради , здійснення виконавчих функцій та повноважень місцевого самоврядування , враховуючи висновок постійної комісії з питань планування , соціально – економічного розвитку, бюджету та фінансів, інвестицій , регуляторної політики , торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, селищна рада

ВИРІШИЛА :

І. ВСТАНОВИТИ посадовим особам  Золотопотіцької селищної ради  надбавку за вислугу років посадової особи місцевого самоврядування  , як таким , що стаж служби в органах місцевого самоврядування  становить  :

1. 1.  Т.в.о. селищного голови Золотопотіцької селищної ради ДЕМ’ЯНЧУК Уляні Тарасівні  у розмірі 10 % від посадового окладу з  урахуванням надбавки за  ранг з 26.11.2023 року. Станом на  26.11.2023 року стаж становить 3 роки .

1.2.  Заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради ЛУЧЦІ Роману Михайловичу у розмірі 10 % від посадового окладу з  урахуванням надбавки за  ранг з 26.11.2023 року. Станом на  26.11.2023 року стаж становить 3  роки.

1.3.  Старості Космиринського  старостинського  округу  БІЛАКУ Роману Володимировичу у розмірі 10 % від посадового окладу з  урахуванням надбавки за  ранг з 26.11.2023 року . Станом на  26.11.2023 року стаж становить 3  роки.

1.4. Старості Сновидівського  старостинського округу ДАНИЛЮКУ Івану Івановичу у розмірі 10 % від посадового окладу з  урахуванням надбавки за  ранг з 22.12.2023 року. Станом на 22.12.2023 року стаж становитиме 3 роки.

1.5. Старості Стінківського старостинського округу ДАРМОГРАЮ Степану Васильовичу у розмірі 10 % від посадового окладу з  урахуванням надбавки за  ранг з 26.11.2023 року. Станом на 26.11.2023 року стаж становить 3 роки.

1.6.  Старості Миколаївського старостинського округу ФЕДЬКІВ Людмилі Матвіївні у розмірі 10 % від посадового окладу з  урахуванням надбавки за  ранг з 26.11.2023 року . Станом на 26.11.2023 року стаж становить 3 роки .

1.7.  Старості Скомороського старостинського округу ЮРЧАКУ Володимиру Романовичу  у розмірі 10 % від посадового окладу з  урахуванням надбавки за  ранг з 26.11.2023 року . Станом на 26.11.2023 року стаж становить 3 роки .

1.8. Старості Соколівського старостинського округу МАЦЬКЕВИЧ Лесі Іванівні у розмірі  15 % від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг .  Станом на 26.11.2023 року стаж становить 5 років 1 місяць 25 днів.

1.9. Старості Возилівського старостинського округу ФЕЦИЧ Галині Василівні у розмірі 15% від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг . Станом на 26.11.2023 року стаж становить 6 років 5 місяців 26 днів.

1.10. Старості Костільницького старостинського округу КОСТРИБІ Ніні Володимирівні у розмірі 30 % від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг . Станом на 26.11. 2023 року стаж становить  21 рік 7 місяців.

2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності МУЗИЦІ М.М. проводити відповідні нарахування надбавки за вислугу років посадової особи місцевого самоврядування.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, соціально - економічного розвитку, бюджету та фінансів , інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва.

Т.в.о. селищного голови                                         Уляна ДЕМ’ЯНЧУК