Про надання дозволу в оренду земельної ділянки терміном на 7 років Паронов С. В.

Дата: 21.11.2023 10:05

ЗОЛОТОПОТІЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

31 сесія

Рішення №

23 листопада  2023 року                                                               смт. Золотий Потік

Про надання дозволу в оренду

земельної ділянки терміном на 7 років

Розглянувши  та обговоривши  заяву  ТзОВ «Бріар» в особі керівника Паронова Сергія Валерійовича про надання дозволу в оренду земельну ділянку терміном на 7 (сім) років, с.Скоморохи  для будівництва і обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, керуючись ст.144 Конституції України, ст.33,Закону України «Про оренду землі», ст. 52 «Використання земель рекреаційного призначення»,  ст.26 «Про державний земельний кадастр»,ст.12,93,120,123,124 Земельного Кодексу України, ст.25 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати в оренду ТзОВ «Бріар» в особі керівнику Паронову Сергію Валерійовичу  земельну ділянку площею 1,8 га згідно розрахунку потреби площі яка знаходиться за адресою:Тернопільська область, Чортківський район, с.Скоморохи, терміном на 7 (сім) років, для  будівництва і обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.

2.Власинку нерухомого майна будівлі зазначеному в пункті 1 даного рішення укласти з Золотопотіцькою селищною радою договір оренди землі та зареєструвати згідно чинного законодавства.

3.Т.в.о. селищного голови Дем’янчук У.Т. бути уповноваженою укладати від імені Золотопотіцької селищної ради договір оренди землі.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою   Золотопотіцької селищної ради.

Т. в. о. селищного голови                                                     Уляна ДЕМ’ЯНЧУК