Громадські обговорення детального плану території будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, що знаходиться на території Золотопотіцької селищної ради, в с. Стінка, Чортківського району, Тернопільської області.

Дата: 31.10.2023 13:34

Золотопотіцька селищна рада     повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детального плану території будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, (кадастровий номер 6121287800:02:001:0099), що знаходиться на території Золотопотіцької селищної ради, в с. Стінка, Чортківського району, Тернопільської області.

Основні техніко-економічні показники

Площа в межах  ДПТ – 0,4226 га

кількість ділянок — 1.

Підстава розроблення:    рішення    18 сесії    восьмого  скликання    Золотопотіцької  селищної ради    від 21  січня 2022 року №1682

Детально ознайомитися з текстовим та графічними матеріалами можна в приміщенні Золотопотіцької  селищної ради     до 27.11.2023 року.

Замовник детального плану території  - виконавчий комітет    Золотопотіцької  селищної ради

Розробник –    приватне підприємство КП «Бучацьке рхітектурно-проектне  бюро».

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості –  в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, земельних ресурсів та комунальної власності Куриляк М.В.

Пропозиції щодо детального плану території просимо подавати в Золотопотіцьку селищну раду  у письмовому вигляді з 31.10.2023року по  30.11.2023 року за адресою:  Тернопільська область, Чортківський район, смт. Золотий Потік, вул. Д. Галицького, 124   (приміщення селищної ради) (тел.0979817989).

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису