Зміни до комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення "Турбота" на території Золотопотіцької селищної ради на 2021 - 2025 роки у новій редакції

Дата: 24.10.2023 09:03

ЗОЛОТОПОТІЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

____ сесія

Пленарне засідання

Рішення №_____

26 жовтня 2023 року                                                          смт. Золотий Потік

Зміни до комплексної програми

соціальної підтримки малозахищених верств

населення "Турбота" на території

Золотопотіцької селищної ради

на 2021 - 2025 роки у новій редакції

Розглянувши проєкт про зміни до  комплексної програми соціальної підтримки мало- захищених верств населення "Турбота" на території Золотопотіцької селищної ради на 2021-2025 роки та враховуючи рекомендації постійної комісії  з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку бюджету та фінансів, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, керуючись п. 22 ч. І ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Золотопотіцька селищна рада

Вирішила:

1. Затвердити зміни до  комплексної програми соціальної підтримки мало- захищених верств населення "Турбота" на території Золотопотіцької селищної ради на 2021-2025 роки, а саме: збільшити обсяг фінансування на 2023 рік  у розділі 6 «Напрями діяльності та заходи комплексної програми соціальної підтримки населення «Турбота» на 2021 – 2025 роки», у пункт 1 «Матеріально-технічне та фінансове забезпечення», пп.8 «Забезпечення надання  матеріальної допомоги мобілізованим особам з дня введення воєнного стану та їх сім’ям, ООС, сім’ям поранених, поранення, захворювання яких пов’язані з виконанням завдань із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України ,   батькам загиблих під час воєнного стану, які проживають на території Золотопотіцької громади», у сумі – 100 тис. грн., пп. 8.1.2   «Забезпечення надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України членам їх сімей, які виконують службові обов’язки по захисту безпеки населення та інтересів держави внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України» у сумі – 400 тис. грн..

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку бюджету та фінансів, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва селищної ради.

Т.в.о. селищного  голови                                                    Уляна ДЕМЯНЧУК