Представники ОМС Золотопотіцької ТГ взяли участь у зустрічі у рамках проєкту «Забезпечення комплексного реагування у сфері захисту осіб, які постраждали від торгівлі людьми"

Дата: 22.09.2023 09:35

21 вересня 2023 року з ініціативи представниць громадської організації «ТМЖК «Відродження нації» представники Золотопотіцької селищної ради взяли участь у робочій зустрічі в рамках реалізації проєкту «Забезпечення комплексного реагування у сфері захисту осіб, які постраждали від торгівлі людьми, експлуатації чи ґендерно-зумовленого насильства у воєнний час у Тернопільській області».
 Мета зустрічі: покращення взаємодії, вивчення ситуації в громаді, ви проєкту «Забезпечення комплексного реагування у сфері захисту осіб, які постраждали від торгівлі людьми,явлення вразливих серед ВПО та мешканців громади для надання їм допомоги, підвищення рівня усвідомлення проблеми торгівлі людьми, експлуатації та ґендерно зумовленого насильства.
❗️ Проєкт впроваджується ТМЖК "Відродження нації" завдяки Представництву Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine Агентству США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна, Norwegian Ministry of Foreign Affairs Міністерству закордонних справ Норвегії.
💙💛Допомагаючи іншим, зростаємо, наближаючи перемогу!