Усім суб’єктіам підприємницької діяльності громади

Дата: 04.04.2023 16:18

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

вул. М.Грушевського, 8, м. Тернопіль, 46021, тел.: (0352) 52-07-88, факс: 52-31-92

Е-mail: oda@te.gov.ua Web: http://www.oda.te.gov.ua Код згідно з ЄДРПОУ 00022622

від                                                                  На №                                   від

Районні військові адміністрації Територіальні громади області

Щодо опитування бізнесу

Відповідно до листа Державної установи ,,Офіс з розвитку підприємництва та експорту” від 29.03.2023 № 11-89/23 в області проводиться опитування суб’єктів підприємницької діяльності щодо виявлення реального стану та потреб місцевого бізнесу.

Анкета     щодо     опитування     бізнесу     розміщена    за     посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfkSIIBBWlJVPA1aRjspvCYkmqauDn 32Ikh2JOfqIPPi6dLHA/viewform.

З даною метою, просимо розповсюдити зазначену інформацію серед зацікавлених суб’єктів господарювання району/громади та надати контактні дані відповідальних працівників за розвиток бізнесу згідно форми, що додається.

Інформацію просимо надати до 04 квітня 2023 року в департамент економічного розвитку і торгівлі обласної військової адміністрації через систему електронного документообігу АСКОД та на електронну адресу: cpp.economy@te.gov.ua.

Додаток: на 1 арк. в 1 прим.

Заступник начальника

військової адміністрації                                      Володимир ВАЖИНСЬКИЙ

Іванна Блавіцька 25 25 85

Фото без описуТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ