«Про внесення   змін до складу постійних комісій Золотопотіцької селищної ради».

Дата: 27.02.2023 16:57

ЗОЛОТОПОТІЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

_______сесія

Рішення №

28 лютого 2023 року                                                        смт. Золотий Потік

«Про внесення   змін до складу постійних

комісій Золотопотіцької селищної ради».

Керуючись п. 1 пп.2 ст.26 Закрну України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України «Про запобігання корупції», у зв’язку з складанням своїх повноважень депутата селищної ради від ТТО «Радикальної партії Олега Ляшка» Вуїв О.М., Золотопотіцька селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Вивести зі складу постійної комісії селищної ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, члена комісії депутата ТТО «Радикальної патрії Олега Ляшка» ВУЇВ Ольгу Миколаївну.
  2. Вивести зі складу постійної комісії селищної ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту  ТТОПП «За майбутнє» КАВЕЦЬКОГО Романа Івановича.
  3. Ввести до складу постійної комісії селищної ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва ТТОПП «За майбутнє» КАВЕЦЬКОГО Романа Івановича.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту (Заріцька Н.Р.)

Т.в.о. селищного голови                         Уляна ДЕМ’ЯНЧУК