Про громадське обговорення проекту рішення сесії Золотопотіцької селищної ради «Про перепрофілювання Скомороської гімназії у Скомороську початкову школу Золотопотіцької селищної ради»

Дата: 01.07.2022 09:36

Проєкт

ЗОЛОТОПОТІЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

___ сесія

Рішення №________

«___» __________ 2022 року

З метою створення умов для здобуття дітьми якісної освіти, економічної ефективності функціонування закладів освіти громади, приведення освітньої мережі у відповідність до вимог законодавства та освітніх потреб населення, відповідно до статті 25 Закону України «Про освіту», абзацу 2 пункту 2 статті 32 та статті 35 Закону України «Про повну загальну середню освіту», п.30 ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести громадське обговорення проекту рішення сесії Золотопотіцької селищної ради «Про перепрофілювання Скомороської гімназії на Скомороську початкову школу Золотопотіцької селищної ради» щодо перепрофілювання Скомороської гімназії у Скомороську початкову школу Золотопотіцької селищної ради.
  2. Опублікувати дане рішення і проект рішення «Про перепрофілювання Скомороської гімназії на Скомороську початкову школу Золотопотіцької селищної ради», що додається на веб - сайті Золотопотіцької селищної ради.

3. Засновнику вищевказаної юридичної особи забезпечити проведення громадського обговорення даного проекту рішення сесії Золотопотіцької селищної ради, щодо перепрофілювання Скомороської гімназії на Скомороську початкову школу Золотопотіцької селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Золотопотіцької селищної ради з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Т.в.о. селищного голови                                                      Уляна ДЕМ’ЯНЧУК

до рішення сесії

Золотопотіцької селищної ради

від «____» ____________ 2022 року  №

ПРОЄКТ

З метою створення умов для здобуття дітьми якісної освіти, економічної ефективності функціонування закладів освіти громади, приведення освітньої мережі у відповідність до вимог законодавства та освітніх потреб населення, відповідно до статті 25 Закону України «Про освіту», статті 32 та статті 35 Закону України «Про повну загальну середню освіту», п.30 ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Перепрофілювати Скомороську гімназію на Скомороську початкову школу Золотопотіцької селищної ради.
  2. Затвердити Статут Скомороської початкової школи, що додається.
  3. Керівнику закладу освіти вчинити необхідні заходи щодо реєстрації Статуту, відповідно до чинного законодавства.
  4. Відділу освіти, культури, молоді та спорту Золотопотіцької селищної ради:

4.1. Провести попередження керівника та працівників зазначеного закладу освіти про зміну істотних умов праці в порядку та в строки, визначені законодавством України.

4.2.  Забезпечити продовження навчання учнів на відповідному освітньому рівні у інших навчальних закладах Золотопотіцької ТГ .

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Т.в.о. селищного голови                                                      Уляна ДЕМЯНЧУК