«Про скликання 22 сесії Золотопотіцької селищної ради VІІІ скликання»

Дата: 01.09.2022 11:09

ЗОЛОТОПОТІЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧОРТКІВСЬКИЙ РАЙОН ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

-----------------------------------------------------------------------

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 серпня  2022 року                                                       № 92–од

«Про скликання 22 сесії Золотопотіцької

селищної ради VІІІ скликання»

Відповідно до пп8 п.4 ст. 42 та п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Золотопотіцької селищної ради VІІІ скликання, затвердженого рішенням сесії  Золотопотіцької селищної ради №05 від 26 листопада 2020 , враховуючи рішення Ради оборони Тернопільської області від 05.05.2022 року № 49, введеного в дію Розпорядженням  Тернопільської обласної військової адміністрації від 05.05.2022 року №261/01.02-01:

1. Скликати  двадцять другу  сесію VІІІ скликання.
  2. Провести пленарне засідання двадцять другої сесії восьмого скликання 08 вересня 2022 року о 12.00 у приміщенні Золотопотіцького міського будинку культури за адресою смт. Золотий Потік, вул.. Галицького 103.

3. На розгляд засідання винести такі питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії від 03 грудня 2020 року № 24 восьмого скликання «Про реорганізацію Стінківської, Космиринської сільських рад шляхом приєднання до Золотопотіцької селищної ради".

2. Про демонтаж пам’ятника радянському солдату в центральній частині села Стінка Чортківського району Тернопільської області.

3. Про внесення змін у рішення сесії Золотопоіцької селищної ради від 16.12.2021 року №1512 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ Ценрт надання адміністративних послуг та на віддалених робочих місцях ЦНАП Золотопотіцької селищної ради»

4. Про відкриття інклюзивних класів у Соколівській ЗОШ І-ІІІ ступенів та внесення змін до штатного розпису Соколівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

5. Про відкриття інклюзивного класу у Золотопотіцькій ЗОШ І-ІІІ ступеня та внесення змін до штатного розпису Золотопотіцької   ЗОШ І-ІІІ ступеня.

6. Про внесення до рішення сесії Золотопотіцької селищної ради від 21.01.2022 року №1623 «Про встановлення вартості харчування».

7. Про прийняття пожежних автомобілів до комунальної власності Золотопотіцької селищної ради та визначення їх балансоутримувача.

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі ( на місцевості)

9. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок  в натурі ( на місцевості)

10. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок  в натурі ( на місцевості)

11. Про надання дозволу на виготовлення   технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок  в натурі ( на місцевості)

12. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок  в натурі ( на місцевості)

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних  ділянок в натурі ( на місцевості)

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, та надання в оренду ВАТ «Тернопільенерго»

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, та надання в оренду ВАТ «Тернопільенерго»

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, та надання в оренду ВАТ «Тернопільенерго»

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, та надання в оренду ВАТ «Тернопільенерго»

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної форми власності Золотопотіцької селищної ради, та надання дозволу на укладення договору оренди земельної ділянки з ФОП Суп В.І.

19. Про затвердження детального плану території

20. Про затвердження детального плану території

21. Про затвердження детального плану території

22. Про затвердження детального плану території