Про внесення змін до селищного бюджету на  2022  рік

Про внесення змін до

селищного бюджету

на  2022  рік

Враховуючи  рекомендації  постійної комісії Золотопотіцької селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку бюджету та фінансів,інвестицій, регуляторної політики,торгівлі,послуг та розвитку  підприємництва, керуючись  п. ст. 76,78,101,104 Бюджетного  кодексу  України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,відповідно до законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”,„Про правовий режим воєнного стану”, постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 р. № 252 „Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану”, відповідно до подання фінансового відділу селищної ради, Золотопотіцька селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити зміни до розподілу видатків селищного бюджету на 2022 рік(додаток 2 до рішення Золотопотіцької селищної ради від 16 грудня 2021 року № 1 508 „Про селищний бюджет на 2022 рік”), згідно з додатком 1 до цього рішення.

2.Затвердити  зміни до розподілу витрат селищного бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у 2022 році (додаток 4 до рішення  Золотопотіцької  селищної  ради від  16 грудня 2021 року № 1508 «Про селищний бюджет на 2022 рік»),згідно з додатком 2 до цього  рішення.

3.Фінансовому відділу селищної ради внести відповідні зміни до розпису селищного бюджету. Інформувати УДКСУ у Бучацькому районі та департамент фінансів ОДА про дані зміни.

4.Контроль за відповідальність щодо виконання даного рішення покласти на голову постійної комісії Золотопотіцької селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку бюджету та фінансів ,інвестицій, регуляторної політики,торгівлі,послуг та розвитку  підприємництва  Головецького В.Я.

Т.в.о. селищного голови:                                            Уляна    ДЕМ’ЯНЧУК.