Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення

Дата: 22.11.2022 10:18

ЗОЛОТОПОТІЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЧОРТКІВСКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

23 сесія

Рішення №

24 листопада 2022  року                                                                смт. Золотий Потік

Про затвердження проекту  землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

з метою зміни цільового призначення

Розглянувши заяву громадянина Федоріва Василя Григоровича, жителя. с.Стінка, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка перебуває у власності із зміною цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12,19,22,81,116,121,125,126,186, 186-1 Земельного Кодексу України, на підставі ст.ст. 116, 118, 121, 125, 126, 186 Земельного Кодексу України ,  ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст.21 Закону України « Про державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення громадянину  Федоріву Василю Григоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території с.Стінка, Бучацького району, Тернопільської області.

1. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,3555га за кадастровим номером   6121287800:02:001:0026 що розташована в с.Стінка, та перебуває у власності Федоріва Василя Григоровича, 01.03- для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення) та віднести вказану земельну ділянку до земель  -02.01  – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

3. Громадянину Федоріву Василю Григоровичу виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповіднодо вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

4. Старості Стінківського старостинського округу   внести зміни в земельно-облікову документацію та здійснити контроль за виконанням даного рішення.

5 Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою   Золотопотіцької селищної ради.

Т. в. о. селищного голови                                           Уляна ДЕМЯНЧУК