Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання  в оренду

Дата: 23.02.2023 15:38

ЗОЛОТОПОТІЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

сесія

Рішення №

2023 року                                                                              смт. Золотий Потік

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

та надання  в оренду

Розглянувши та обговоривши заяву ВАТ «Тернопільобленерго» про   затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки та надання  в  оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, будівництва,експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії, керуючись ст. 144 Конституції України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12 Земельного Кодексу України, на підставі ст.ст. . 81, 116, 118, 120, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення  комунальної форми власності, площею:                                                                                                               - 0,0094 га, кадастровий номер 6121286600:02:002:0461 для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об’єктів передачі електричної енергії, що знаходиться в с.Соколів, (ЗТП- 303).

2.  Передати в оренду ВАТ « Тернопільобленерго»   земельну ділянку   площею 0,0094 га, що розташовані на території Золотопотіцької селищної ради, Чортківського району, терміном на 49 (сорок девять) років.

3.Затвердити умови договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення  площею 0,0094 га, для розміщення, будівництва,експлуатації та обслуговування будівель та споруд об’єктів передачі електричної енергії  на території Золотопотіцької селищної  ради, Чортківського району, Тернопільської області.

4.  Розмір річної орендної плати земельної ділянки   площею 0,0094 га,       для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об’єктів передачі електричної енергії на території Золотопотіцької селищної ради  становить 3 % від нормативно-грошової оцінки .

5. Т.в.о. селищного голови Дем’янчук У.Т. бути уповноваженою укладати від імені Золотопотіцкої селищної  ради договір оренди землі.

Т. в. о селищного голови                                                     Уляна ДЕМЯНЧУК