Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки з метою передачі в оренду

Дата: 23.02.2023 15:34

ЗОЛОТОПОТІЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

сесія

Рішення №

2023 року                                                              смт. Золотий Потік

Про затвердження технічної

документації з нормативної грошової

оцінки з метою передачі в оренду

Розглянувши та обговоривши заяву про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПрАТ «ВФ Україна» для розміщення та експлуатації об’єктів та споруд телекомунікацій, що розташована за межами населеного пункту с.Скоморохи, розроблену ПП «Геоцентр» відповідно до  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0400 га, кадастровий номер 6121286000:01:001:0592, що надається в оренду строком на 49(сорок дев’ять) років   ПрАТ «ВФ Україна» - для розміщення та експлуатації об’єктів та споруд телекомунікацій(код згідно КВЦПЗ – 13.01) ,що розташована за межами населеного пункту с. Скоморохи,  Чортківського району, Тернопільської області.

1. Нормативна грошова  вартість земельної ділянки становить 35370,72грн. (Тридцять п’ять тисяча триста сімдесять гривні, 72копійок).

1. Використовувати матеріали нормативної грошової оцінки при оформленні договору оренди даної земельної ділянки.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони памяток, історичного середовища та благоустрою   Золотопотіцької селищної ради.

Т. в. о  селищного голови                                                     Уляна ДЕМ’ЯНЧУК