Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

Дата: 23.02.2023 15:33

ЗОЛОТОПОТІЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

сесія

Рішення №

2023 року                                               смт. Золотий Потік

Про затвердження проекту

землеустрою щодо відведення

земельної ділянки в оренду

Розглянувши заяву громадянки Крайник Ольги Андріївни, жительки с.Пишківці, затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  на 49 років(сорок дев’ять)  для індивідуального дачного будівництва(землі запасу – малоповерхова забудова) ,виготовлених ПП “Земельні справи”, керуючись ст.. 144 Конституції України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,ст.12 Земельного Кодексу України, на підставі ст. 12, 34, 93, 124, 134 Земельного Кодексу України, на підставі ст.ст. 19, 50 Закону України «Про землеустрій», ст.21 Закону України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці  Крайник Ользі Андріївні на умовах надання в оренду терміном на 49 років (сорок дев’ять)   площею:
  • 0,0822 га, кадастровий номер 6121286000:01:002:0034, для для індивідуального дачного будівництва(землі запасу – малоповерхова забудова),що знаходиться за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с.Скоморохи.

1. Передати в оренду терміном на 49 років (сорок дев’ять)                       Крайник Ользі Андріївні земельну ділянку:
  • 0,0822 га, кадастровий номер 6121286000:01:002:0034- для індивідуального дачного будівництва(землі запасу – малоповерхова забудова),що знаходиться за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, с.Скоморохи.

1. Зареєструвати речове право на земельні ділянки у встановленому законодавством порядку.

1. Зобов’язати громадянку Крайник Ольгу Андріївну виконувати обовязки орендаря земельних ділянок відповідно до вимог ст. 91 Земельного Кодексу України та вчасно сплачувати орендну плату в установленому законом порядку.

1. Старості Скомороського старостинського округу внести зміни в земельно – облікову документацію та здійснити контроль за виконанням даного рішення.

Т. в. о. селищного голови                                           Уляна ДЕМЯНЧУК