Дата: 19.01.2023 17:01

Сьогодні Бучацька молодь мала змогу поспілкуватись із представниками військового комісаріату про набір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України-          начальником відділення рекрутингу та комплектування 3 відділу Чортківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майором Олександром Балакаєвим та сержантом Наталією Борщук.

Олександр Балакаєв  розповів  шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом, ознайомив з умовами служби, можливістю безкоштовного навчання, розмірами матеріального забезпечення військовослужбовців, перспективами кар’єрного росту. Також учасникам надано інформацію про пільги та гарантії для військовослужбовців.

Наталія Борщук ознайомила присутніх із переліком навчальних закладів України, де сьогодні здобувають освіту багато наших дівчат та хлопців, які бачать власне майбутнє як в лавах Збройних Сил України так і у військових структурах, навчаючись на спеціальності як військового так і не військового спрямування. Надала інформацію щодо умов вступу  та специфіки проходження навчання у таких навчальних закладах.

Учасники отримали  відповіді на свої запитання.