27 жовтня 2022 року в приміщенні Бучацької районної філії проведено чергове засідання жіночого клубу ” Чарівниця “.

Дата: 27.10.2022 15:18

На зустріч було запрошено начальника Бучацького об’єднаного Управління Пенсійного Фонду Тернопільської області Михайла Бобина, який  підняв важливу тему сьогодення для будь-якої людини працездатного віку, а саме, важливості легальної праці та її переваг, змін у законодавстві щодо пенсійної реформи.

Михайло Бобин зробив акцент на задекларованому працевлаштуванні, наявності при цьому соціального пакету та гарантій для офіційно працюючого населення, змінах до Пенсійного законодавства.

Багато людей сьогодні переслідують мету заробити гроші, проте, мало хто задумується над тим, що нелегальне працевлаштування породжує безвідповідальність роботодавців перед працюючими у них особами, а це в свою чергу унеможливлює пред’явлення певних вимог , надання гарантій та несіння відповідальності за різні випадки , що трапляються на виробництві.

“Власне тому винятково визначальним фактором при пропозиції працевлаштування має бути питання про те – чи готовий роботодавець нести за найману особу юридично- законодавчу відповідальність та гарантувати їй належні умови праці ”- резюмував свій виступ пан Михайло.