Поліція закликає громадян відповідно поставитися до заходів безпеки під час відзначення Великодня!

Дата: 22.04.2022 10:31

Правоохоронці просять вірян та священнослужителів не порушувати вимог, встановлених правовим режимом воєнного стану, яккий діє в Україні. Зокрема, йдеться про дотримання правил комендантської години, сигналів повітряної тривоги тощо. Водночас поліцейські готові забезпечити порядок у місцях проведення богослужінь.

У неділю, 24 квітня, в Україні християни східного обряду відзначатимуть Великдень, свято світлого Воскресіння Христового. Національна поліція України готова до здійснення посилених заходів забезпечення правопорядку поблизу храмів, на вулицях та автошляхах під час відзначення релігійних свят. Водночас слід пам'ятати, що в умовах воєнного стану діють певні обмеження.

Зокрема розклад богослужінь складений з урахуванням комендантської години. Крім того вірян просять врахувати додатковий час, необхідний на дорогу.

Також правоохоронці закликають громадян та священнослужителів поводитись відповідно під час проведення релігійних обрядів, дотримуватись обмежень, зумовлених воєнним станом, та не ігнорувати сигнали "Повітряна тривога!" навіть під час богослужінь.