Про внесення змін до розпорядження від 26.02.2022 року №32-од

Дата: 18.04.2022 16:54

Золотопотіцька  селищна рада

Чортківський район Тернопільська область

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

18 квітня 2022 року.                                                                   № 49-од

Про внесення змін до розпорядження

від 26.02.2022 року №32-од

Відповідно до законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про оборону України», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про  місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64 «Про введення воєного стану в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2022 року «179-р «Про організацію функціонування єдиної державної системи цивільного захисту в умовах воєнного стану», розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 09 березня 2022 року №118/01.02-01 «Про введення в дію рішення ради оборони від 09 березня 2022 року №16»:

1. Внести зміни до розпорядження №32-од від 26 лютого 2022 року «Про обмеження на території Золотопотіцької територіальної громади під час запровадження комендантської години» такі зміни:
  •   доповнити пункт 3 абзацом такого змісту:

«Дозволити суб’єктам господарювання щодо здіснення торгівлі алкогольними підакцизними товарами, окрім  осіб у воєнізованій формі, в т.ч. зі зброєю – для яких діє заборона на продаж алкогольних підакцизних товарів, в магазинах з 9 години до 17 години, в кафе, барах, ресторанах з 9 години до 20 години на території Золотопотіцької територальної громади».

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Т.в.о. селищного голови                                   Уляна ДЕМ’ЯНЧУК