26 січня 2022 року, в приміщенні Бучацької районної філії відбулося засідання круглого столу на тему «Патронат над дитиною».

Дата: 31.01.2022 08:29

ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

вул. Міцкевича, 2, м. Бучач, Чортківський р-н,  Тернопільська обл., 48402 ;

тел./факс: (03544) 2-17-84, тел.: (03544) 2-20-26, (03544) 2-11-63, (03544) 2-12-90

е – mail: bucha_tr@dcz.gov.ua     Код  ЄДРПОУ  42173696

НОВИНИ

26 січня 2022 року, в 1100  годині,   в приміщенні Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему «Патронат над дитиною».
Метою заходу було обговорення питань співпраці з службами органів виконавчої влади щодо інформування безробітних про суть та зміст надання послуги патронатного вихователя, а також розширення публічності  у діяльності філії центру зайнятості.

У роботі  круглого столу взяли участь директори  та фахівці центрів надання соціальних послуг, керівники та фахівці служб у справах дітей Бучацької, Трибухівської та  Золотопотіцької об’єднаних територіальних громад: А. Міщанчук, М.Мицьо, Н.Кушик, О.Калинюк, І.Пастушак, М.Мацьків, І.Джердж.

Програма  круглого столу містила виступи  директора філії центру зайнятості О.Откидач та представників органів соціальних служб, змістом яких було визначення мети послуги та вимог до патронатних вихователів. Наголошувалося, що патронатна сім’я є новітньою формою сімейного виховання в Україні. Патронатний вихователь покликаний прихистити дитину, яка з різних причин не може мешкати зі своєю родиною.

Наразі служба зайнятості долучається до пошуку кандидатів у патронатні вихователі з числа зареєстрованих безробітних. Фахівці філії інформують своїх клієнтів про суть та зміст патронату над дитиною. Охочим рекомендують звернутися до служби у справах дітей. Патронат відіграє важливу роль – надає можливість дитині зростати в безпеці та піклуванні.

Учасниками круглого столу розроблено план спільних дій щодо залучення безробітних до послуги патронату над дитиною.