28 січня 2022 року відбулося засідання комісії з питань надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї.

Дата: 28.01.2022 15:34

28 січня 2022 року, в приміщенні Бучацької районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання комісії з питань надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї.

У засіданні комісії взяли участь представники служби зайнятості, начальник відділу соціального захисту  населення Золотопотіцької селищної ради Марія Хартоняк, начальник відділу соціального забезпечення №2 управління соціального захисту населення Чортківської РДА Ірина Вонсяк, начальник Бучацької державної податкової інспекції ГУ ДПС в Тернопільській області Світлана Стрілецька, завідувач сектору економічного розвитку та інвестицій Бучацької міської ради Петро Кокіль .

Заступник директора- начальник відділу організації працевлаштування населення Бучацької районної філії Тернопільського ОЦЗ  Любов Мерв’як відкрила засідання та ознайомила учасників з основними  пунктами Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї,  розповіла про організацію роботи з надання фінансової допомоги та терміни обміну інформацією щодо списків непрацюючих  працездатних осіб, які є членами малозабезпечених сімей. Начальник відділу соціального захисту населення Золотопотіцької селищної ради Марія Хартоняк та начальник відділу соціального забезпечення №2 управління соціального захисту населення Чортківської РДА Ірина Вонсяк розповіли про особливості призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Членами комісії вирішено проводити активну роз’яснювальну роботу серед жителів громад, зареєстрованих безробітних, які є членами малозабезпечених сімей, щодо можливості отримання допомоги  на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї.