Про оголошення жалоби на території Золотопотіцької територіальної громади

Дата: 10.12.2021 17:10

Золотопотіцька селищна рада Чортківський район Тернопільська область

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10 грудня 2021 року                                                                                №189-од

Про оголошення жалоби на території Золотопотіцької територіальної громади

Для вшанування пам’яті у зв’язку з передчасною смертю Золотопотіцького селищного голови Прокіпчука Михайла Дмитровича, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити на території Золотопотіцької територіальної громади з 10 грудня 2021 року до 13 грудня 2021 року дні жалоби.
  2. На знак скорботи забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлі Золотопотіцької селищної ради та будівлях і спорудах підприємств, установ і організації на території Золотопотіцької територіальної громади.
  3. Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території Золотопотіцької територіальної громади.
  4. Заборонити звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.

5. Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                           Уляна ДЕМ’ЯНЧУК